Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Mamááá ...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Kosticka

zlaté

daniela-quadrantid

dobrá je :)

Ursula

krásna momentka

Ursula

krásna momentka

Ivanhoe7

Je vidět, že je nás hodně kočičích odborníků, anebo co se nám líbí kočky, tedy ty co mají tlapky včil myslím :-). Taky podle mne laika ocásek nemá dominantní charakter tak se mi to líbí jak to takže plnou nůši hvězdiček. Ale možná nevolá jen mamiiii, ale mamiiii kde to má tlačítko ten výtah :-)

Rovi

Ďakujem za komentár @ruiger1 ( aj k fotke Otec)

ruiger1

k tejto foto nemam vyhrad a navzdory inym musim konstatovat, ze tu nevidim ani ziadnu tesnotku, ktora by sa mala ci musela riesit

reny5193

@Rovi, nemyslela som tie obrázky, ale toho kocúra prevod do čb, ten potrebuje aby si všimli jeho labku :-D :-D :-D a tento chvostík :-D

Karol

pekné

Susanna25

velmi podarené je :-)

reny5193

@Rovi , niečo máš u mňa :-D

Rovi

Ďakujem @RickieFanta , divím sa, že sa mi neštikútalo :-) Na tie oblaky, ako som písal, som zvedavý

RickieFanta

perfektný šťuk..:) a tvoje ostatné zábery tiež stoja za rozklik...dobre to robíš..:) apropo...uplne mi utkvelo v pamäti ako si hasičovi pochválil tú čistú vodu, lebo som na to v ten deň narazil a celý čas som pri fotení tej mojej vody na to myslel..:D :D ...akurát tie miesta boli také nezaujímavé, že to chcelo takto oživiť..no a skúšal som ten ND..z rozmazanými oblakmi to bude kúsok tažšie lebo je slabý , vychodia krátke expozície ...a minule sa mi podarilo akurát tak prepáliť nakomplet celú oblohu! :D vďaka za zastavenie na mojom flogu..

reny5193

@Rovi , tak možno chce byť veľký model, tak potrebuje aby si každý všimol každú jeho krivku :-) ďakujem... Ale budem musieť fotky vymazať lebo vraj moje fotky nie sú moje. :-( Podľa niekoho tu, čo neznesie úprimné slová. A to zarazí každého, už fakt neni chuť sem niečo pridať. A to som si myslela že sa zlepšujem.

Rovi

@reny5193 pozeral som na Max II. Opticky tvoj orez je dobrý. Chvostík u neho sa netlačí tak k okraju, lebo je menej dominantný. Čeroky ho otŕča (asi aby si chvostík všimli :-) )

Chaine

Len kúštik , inak moment super :)

Rovi

@Chaine - už ma par krát sfúkli za tesnotku. Takže, ešte viac sa snažiť :-) ? Na predchádzajúcej tam bolo o niečo viac priestoru. Orezával som nad mačiatkom a nebezpečne sa to priblížilo k chvostíku. Mne osobne tesné orezy nevadia, ale kvôli pohľadu iných snaha v budúcnosti bude. Ďakujem za komentár.

reny5193

@Chaine, podľa mňa na chvostík to stačí, nemá ho urezaný, to je hlavné. Ani u mňa malý Max II. nemá viac miesta pri chvostíku a tam to nevadilo??

Chaine

Sorry, kúsok miesta pri chvostíku :)

Chaine

predchádzajúcu som nevidela, mačiatko je čarovné, len mu chýba kúštik chvostíka :) D

reny5193

@Rovi , som rada teda, keď je to v pohode... :-) Presne kvôli tomu, a som rada fakt za každú podarenú fotku. (Len takto necítiť že by nás niekto potľapkal po pleci, ja mám niekedy pocit že za moje niektoré názory by ma najradšej bili palicou :-D :-D )

leVarie

a aké krásne očká má, keď sa zlostí....

Rovi

... kvôli dobrému pocitu z výsledku .

Rovi

V pohode Renatka. To že nehodnotíš, som si už dávnejšie všimol. Fotíme predovšetkým kvôli dobrému pocitu. (... a potľapkaniu po pleci :-D - vtip ). Stačí, že si zareagovala.

Copaty

malá šelma +++

reny5193

@Rovi , podľa mňa je to o dosť lepšie, neruší ma pri hlave teraz nič :-) Asi už kus slabšie kričí mamááá :-D schody prestali praskať :-D Ale fakt podarené je... :-) ohodnotila by som, ale je to v súťaži a do toho sa nechcem zapájať ani fotkami ani hviezdičkami. :-) prepáč.

gold-rifle

ok

Rovi

Je to takto lepšie @reny5193 ?