Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Z ružového kríku

Pohľad na rozkvitnutú ružu White Beauty. V pozadí je ker ruže Tennerife a na ňom rozkvitnuté ruže. Sú to susedky ...:-) Pre všetkých s prianím krásneho, slnečného a pohodového víkendu! Pekný večer!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
bibi67

nadherne - ako vzdy... ;-)

andrea.d

fajná

Ján-K.

Ďakujem karpatčan a ace! Som veľmi rád, že sa ruža a aj fotka páči!

ace

paci ;-)

karpatcan

....krásne foto a posielam poďakovanie...

Ján-K.

Ďakujem Helka! Mám naozaj radosť, že som potešil!

helka

Janko,prisla som sa znovu potesit k Tvojmu ruzovemu kriku.

Ján-K.

Ďakujem milkafoto, Shobul a Danielka! Som skutočne rád, že sa fotka páči! Ono je to jedna z mojich ruží na ktorú dosť trpím .:-) Ale vlastne ja trpím na všetky ...:-))) milkafoto: Je to fakt krásna ruža a oproti iným má v sebe takú určitú majestátnosť ...:-) Shobul: Ja by som počkal a zatiaľ nič neriešil...:-) Ono ako píše Danielka, zažili sme tu už všeličo a žiadna kaša sa neje tak horúca, ako sa uvarí ...:-) Danielka: Ďakujem za kuk a pekný koment! Som veľmi rád, že som pohladil očko! Nuž ako som už tuším Vetríkovi napísal, ruže a nočné sú takou mojou "parketou" ...:-)))

daniela-quadrantid

pekna kresba na bielej a tie cervene to krasne ozivili v pozadi...majster ruzi :-), myslim, ze sa nic zvlastne na flogu nedeje, zazili sme tu uz vselico...a nie vzdy je to myslene tak zle, ako je to pochopene...netreba si to tak brat

Shobul

kandidat na topku ... inak Džamila presne opisala to, čo sa mi pomaly zakráda do mysle ...

milkafoto

NÁDHERA

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Som nesmierne rád, že sa Vám ruža páči! Mám ich nafotených podstatne viac, časom ich sem budem dávať. Podľa toho, ako sa mi vyvinie situácia s očami. Zatiaľ je to na dobrej ceste, aj keď by som ešte na PC nemal pracovať ...:-) Jarmilka: Ďakujem! Teším! Nuž snažím sa, ale tie oči sú dosť brzdou ...:-) Vetrík: Nuž to je pravda, tie ruže a nočné sú asi mojou parketou, kde sa cítim vo svojej koži ...:-) Možno je to na tých fotkách aj vidieť ...:-) Ivanko: Ďakujem! Mám naozaj radosť a veľmi si tvoj koment Vážim!

ivan

Nádherná...

Vetrik

Tvoja "parketa", prijmimôj obdiv

chrobacik

...nádhera...

Jarmila

wau,wau,wau, biela nádhera a to pozadie k nej nemá chybu ,Janko boduješ

jano63

super

Ján-K.

Ďakujem Majko! Som rád, že sa páči! Nuž fotky by mali byť aspoň ostré, keď už nič iného ...:-))) Ten kvet je pomerne veľký a keď som chcel DOF na jeho pokrytie, musel som dosť cloniť a tak mi vyšiel pomerne nízky čas, ako vidíš z exifu. Ono tá hĺbka ostrosti makráčov je nič moc ...:-) Našťastie nebol vietor, tak to ako-tak vyšlo .:-)

majko.rosi

perfektna ostrost

Ján-K.

Ďakujem dievčatá za návštevu a milé slová! Som naozaj veľmi rád! Potešili ste! Džamila: Olinka, domnievam sa, že Konvalinka má pravdu! Bohužiaľ, ľudské vlastnosti o ktorých píše sa prejavujú všade v živote a tento flog nie je výnimkou. Nad tieto veci je skutočne potrebné sa povzniesť a ísť si ďalej svojou vlastnou cestou. Bolo by asi najväčšou chybou nechať sa znechutiť, prestať sem dávať fotky odísť na iný flog (nič tým nezískaš, lebo tam je situácia obdobná) alebo nedajbože vôbec prestať fotiť. Konvalinka: Ďakujem Ti za kuk, milé a pekné písmenká! A aj za krásne prianie! Len aby tých prajných duší bolo čo najviac! Ďakujem! Pekný večer aj Tebe!

konvalinka

Janko, fantázia, nádhera a pohladenie pre dnešný deň :-) Džamila sa nevie povzniesť nad ľudskú hlúposť a neprajnosť? toľko ľudí jej už radilo, aby to ignorovala... pekný deň želám Tebe a všetkým prajným dušiam :-)

Džamila

Janko, veľmi pekná ružička, vyníma sa nádherne....ja mám zopár bielych nafotených, ale asi to robí nesprávne pozadie, menej kontrastné, že som ju sem radšej nedávala.... Začínam tu mať postupne čudné pocity, lebo sa stále rozpútavajú rôzne "vášne" a invektívy, či už priamo alebo zaobalené v rôznych cudzích komentoch. Bavilo ma to na flogu, ale v poslednej dobe je zopár ľudí nervóznych a ďalších pár sa priamo alebo nepriamo prikloní a vôbec to nevytvára dobrú atmosféru. Chodila som si sem oddýchnuť, ale mám pocit, že niektorí ľudia si vždy musia nájsť nejaký objekt do ktorého začnú šťuchať. Nikdy som nechodila na flogpost a to som urobila zle, lebo tam som mala začať a bola by som si urobila obraz o niektorých ľuďoch a možno by som sa bola inak rozhodla. Je mi ľúto, že človek postupne stráca chuť na to, čo mu robilo radosť a potešenie. Pekný deň ti prajem...

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Naozaj ste mi urobili radosť! A Tebe Helka obzvlášť ďakujem za krásne komenty! Som strašne rád, že som pohladil očko! Ďakujem!

Barabea

Nádhera

helka

vonava nadhera,Janko,uz je v mojich oblubenych

sx16

pekné

flash55

nadherne,5*

ppp

veľmi, véééľmi pekná ...

Ján-K.

Ďakujem Lenča! Táto ruža má skutočne svoju osobitnú krásu. Zakvitnutý ker, keď ich je tam tak 10-15 vedľa seba je naozaj pastvou pre oči ...:-) Mimochodom, bola to obľúbená ruža princezny Diany. Mala z nich aj svadobnú kyticu...:-) Je to veľkokvetá ruža, to čo vidíš má tak 10-12 cm v priemere, po úplnom zakvitnutí tak 15-17 cm. Takže taký "drobček" ...:-)

Jupiter

nádhera

Lenca

waw tak toto je uzasne nadherne

Ján-K.

Ďakujem Duško! Nuž ono tá ruža je fakt nádherne biela a aj ja si myslím, že jej to na tom tmavom pozadí celkom sluší! ...:-) Ďakujem za kuk a pekný koment!

DUDIS

fajn kontrast

Ján-K.

Ďakujem dievčatá! Mám naozaj veľkú radosť, že sa ruža a fotka páčia! Očká ešte nemám celkom v poriadku, tak som ani veľmi neupravoval, skor viac orezával ...:-)

zuzu07301

krásne

Bibuska

nadhera... Susan napisala co sa mi "prehnalo" hlavou...

Susanna25

wau, toto je pecka! veeelmi sa mi páči ta biela na to čiernom pozadí a k tomu ešte tie červené ružičky v pozadí, všetko to spolu krásne ladí:)