Nahrajte fotku z vášho zariadenia

180 km/hod.

Tréning rakúskeho závodného tímu. V daždi a na mokrej dráhe je to naozaj obdivuhodný výkon ... A aj riskantný, ako tento šport už býva ...:-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Tinka

Bomba, originálny nápad! 5*

Marta

parádne foto zaujalo aj môjho syna - fanatika do motoriek

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za krásne gratulky! Veľmi príjemne ste ma prekvapili a potešili! Pre Boga: Máš plnú pravdu! Tá TK je bohužiaľ daň za lejak a špatné svetelné pomery. Fotil som to na plnú dieru, s ISO som nechcel už vyššie a s časom som dolu zase nemohol, kvôli rozmazaniu pohybom. Pokiaľ by však bolo slniečko a nelialo ako z krhly, tak by zase fotka tiež nebola ...:-))) Ďakujem za nahliadnutie a koment!

bogo

Nehnevaj sa na mňa, technicky veľmi nie. Na ten stroj čo máš v rukách si viem predstaviť čosi lepšie. Ale moment si vysthol. Celkove sa mi zachytený moment páči.

Tiger

Aj ja.

marienka

Srdečne gratulujem k výberu dňa :-)

helka

blahozelam k vyberu dna

TRA

gratulka k výberu

hasič

Blahoželám k výberu na dnes!

kmet

Pozdravujem a blahoželám k výberu dňa !

nefotim

kto by nechcel tak bláznivo vytáčať*

Vicky7

Vynikajúce foto, gratulujem k top.

bibi67

uzasne foto janko, blahozelam k nemu i k TOP-ke... ;-)

helka

vynikajuce foto,Janko

fofa

Super fotka!

Chaine

Moc fajn foto a blahozelam k TOP :)

Mils

blahozelam k top :)

Ján-K.

Ďakujem Duško a Marienka! Mám radosť, že sa fotka a celá séria páči! Dudiš: Ďakujem za ocenenie, Duško! Marienka: Ďakujem za gratuláciu! Aj za tú k meninám! Pekné od Teba, že si si spomenula! A som tiež rád, že sa Ti motorkárska séria páči! A pamäť máš, čo sa týka autodromu dobrú! ...:-)))

marienka

parádička parádna, celá motorkárska sága :-) Janko, nie je to brnenský autodrom? A ináč, dodatočne, všetko najlepšie k piatkovým meninám, nebola som doma, tak aspoň takto :-)

DUDIS

good job

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Mimochodom, pred chvíľou som dal fotku tejto motorky tesne po jej návrate do depa ...:-) Tak snáď Vás tiež poteší!

Aldebaran

ja len s Papmeprskami...super foto :-)

hortinka

srdečne gratulujem kTOPke

SubjKRITIK

super!

photographista

Janko brutaaaaal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludmar

Fajn. Cítiť z nej rýchlosť. Gratulujem k TOP!

Copaty

tiež gratulujem k TOPKE

konvalinka

g r a t u l k a k t o p k e ! :-)

Tiger

G R A T U L U J E M !

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za krásne gratulky a aj za to, že ste fotku svojimi hlasmi posunuli do TOP! Mám z toho veľkú radosť! A asi by ju mali aj tí chlapci, ktorým učarovali rýchle kolesá ich motoriek, vôňa benzínu, rev závodných motorov a vôbec celá tá atmosféra závodov...:-) Ďakujem! Pegzley: Ďakujem za upozornenie. Opravím, kde sa bude dať. Ja obyčajne používam anglické slovo team, aj som ho tu použil a potom opravil na tým. Predsa len žijem v zahraničí a tie jemné nuansy slovenčiny sa ku mne nie vždy dostanú ...:-)

pegzley

tím je mäkké i

kmet

Pozdravuje a blahoželá k TOP Jozef

milkafoto

Gratulujem k TOP.

Jarmila

Janko gratululujem

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Mám radosť, že sa fotka páči! Konvalinka: Presne ako píšeš! V tej rýchlosti sa popred Teba len mihne! Nemáš ani čas (aj keď na neho na nejakom mieste čakáš) ho dostať poriadne do hľadáčiku, nie to ešte zaostriť! A o nejakom kompe nemôže byť ani reči! Si rada, že ho vôbec celého ako-tak cvakneš a nie je rozmazaný, aj keď to "ťaháš". Pancho: Nuž títo jazdci majú väčšinou čosi za sebou, ináč by sa asi do závodného týmu nedostali, že? Nielenže vynikajúco svoj stroj poznajú a ovládajú ale predovšetkým veľmi dobre vedia, kde je ich hranica! A tiež veľmi dobre vedia, že za prekročenie tejto hranice sa tvrdo platí!

Pancho

Kámo tak to hej.

LuckaF

dobré

Copaty

super

Karol

výborné

konvalinka

vrrrrrrrrrrrrrrn... a je preč, super foto! :-)

entva

fantastické! wau!!!!

Ján-K.

Ďakujem Vám! Mám naozaj veľkú radosť, že sa Vám fotka páči! To fotenie v tom lejaku nebolo nič moc, musel som na vyššie ISO kvôli špatnému svetlu a aj viditeľnosti. A tie mašiny sa po dráhe len mihali ...:-) A bol naozaj problém sa trafiť ...:-)

Kate-Archer

zrkadlenie ako bonus k dobremu zaberu

Jarmila

super záber ,skrátka to vieš

milkafoto

Krásny obrázok. Tá voda za zadným kolesom...........

marcelino

super!

Horacio-De-Angelici

O.K.

Ján-K.

Ďakujem furčake! Mám naozaj veľkú radosť!

furčake

Skvelý záber, gratulujem!

Ján-K.

Ďakujem dodo3448! Tak to naozaj bolo! Lialo ako z krhly a tí chlapci lietali na motorkách po okruhu ako keby sa nechumelilo! Tento išiel v ďalšom kole 240 km/hod! Mimochodom, čo sa týka fotenia je naozaj pri týchto vysokých rýchlostiach veľkým problémom vôbec trafiť teleobjektívom jazdca.

dodo3448

na tej vode to muselo byt narocne,fajn foto