Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Piešťanská západovka

Fotené z ruky, objektív Nikkor F1,4 28mm D, Aspherical, Dávam pre Hortinku Pekný večer všetkým!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Thymya

páči :) super farby

RasG

f a j n !

Karol

pekné farby

milos

to ano, to som tiez tam cital, ale 35mm je dlhsie ohnisko, tym padom neudrzis v ruke taky kratky cas ako s 28mm..kazdopadne su to super skla..ale aj cosi stoja:-)

Ján-K.

To Miloš: No ja som ho kúpil v US v r. 1997 spolu s Nikonom F5 a vyšiel ma na nejakých 1000 USD. Vtedy boli totiž v US filmové foťáky a objektívy veľmi lacné, lebo nastupovala éra digitálov. Ináč veľmi podobne sa správa Nikkor 1,4/35 mm G a výsledky sú prakticky rovnaké!

milos

podla toho clanku je to skutocne legenda legiend:-) na eBay idu teraz pouzite za 2000-2800$ !! to je teda extremna cena

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým strašne moc! Som naozaj veľmi rád, že sa Vám fotka páči! To Miloš: Bolo to ostrené na hyperfokálnu vzdialenosť objektívu (pokiaľ si dobre pamätám tak to bolo okolo 6 m). Toto ostrenie vačšinou na mojich nočných využívam ... Čo sa týka ostrosti pri plne otvorenom objektíve, tak Nikkor 1,4/28mm je v tomto smere nesporne legenda ... Je to sklo vyvinuté ešte v dobe filmu pre fotenie nočných záberov z ruky ... Nízka hladina osvetlenia je jeho svet. Pozri link: http://www.kenrockwell.com/nikon/2814af.htm Všeobecne platí, že ostrosť na plnú dieru je predovšetkým otázka kvality objektívu

milos

na tych vecernych foto robenych z ruky je pre mna uzastne sledovat pri akej clone aky ostry obrazok dokaze to sklo spravit..kam presne si ostril?

Copaty

pekné

pterodaktyl

super!!!

Karol

pekné farby

duzo

Veľmi pekné.

FDV-VP66

Silné spomienky (až 29 rokov) - +*+*+

jully

pekné farby

hortinka

Aj Tebe pekný večer Janko, srdečná vďaka, urobil si mi veľkú radosť takouto krásnou fotografiou. Vyvolala vo mne spomienky na detstvo, keď som v nemocnici na foto, strávila pár dní počas prázdnin u babky :)

Chaine

nádherné farby Janko :)

entvafangornova

krásna romantická

Jaroslav-Tonhauser

Zaujalo,pekné,páči

mariano

pekná ...

stefann

pekné

alentica

pekné farby

hasič

Je to fajn...

and

krásne farby

Csonti

farby máte vždy úžasné....