Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Leopard na love

Jeden z mojich najväčších zážitkov v nespútanej prírode. Dlhé minúty sme pozorovali tohto leoparda. Keď ho počas tmavej noci počujete mravčať, nezaspíte. Vidieť ho takto naživo, zabudnete aj dýchať.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
CHR

@stefann v prvom rade obdivujete sám seba. Pekná fotografia vznikne v ZOO, doma, doma na záhrade, ateliéri či dioráme. Len to musíte vedieť. A to zväčša nie je váš prípad. Chápem, že ak ste neprekročili hranicu okresu kde žijete, je možno pre vás ťažko pochopiť niektoré okolnosti fotenia vo voľnej prírode Nezamieňajte si počet hviezdičiek s kvalitou. Na rozdiel od vás, ja hviezdičky nepočítam. Ani len netušíte aké mám pohnútky keď sem dám fotografiu. Za tie roky čo ste tu, ste vyprodukovali tisíce komentárov, ale nenašiel som komentár, ktorý by sa dotýkal odbornejšej stránky prevedenia komentovanej fotky. Dali ste sem cez tisícku fotiek v domnení, že ste dobrý. Vašim najväčším problémom ste však vy sám vo svojej malosti. Želám pokoj vašej nepokojnej duši, dobré svetlo a pevnú ruku pri cvakaní.

stefann

tiež obdivujem divé zvieratá,ale vaše zábery,nie cvaky z ďalekých krajín tu nezaujali viac než zábery zvierat zo zoo...mňa zaujali Vaše komenty viac než fotky

DL

Krásny

hasič

Tak to Ti verím...