Nahrajte fotku z vášho zariadenia

jesenna2

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
hasič

Tvrdý výraz no fajné foto!

Vgliskaj

Tak budeme polemizovať päťsto rokov, budeme dlho žiť :-)

nefotim

polemika na dobrých päťsto rokov...tak ako o "Mona LISA" ....

Vgliskaj

Veď ja tiež neurážam, dokonca som aj bodíky dal. Len som si tak povedal názor a myšlienku všeobecne. Naozaj nieje na čo sa neštvávať.

Chromec-J

to nemá myšlienku je to portrét a nieje to makeup je to PP. Na pleti si dávam zvlášť zaležať a ešte viem že sa toho musím veľa učiť aby bola dokonalá. Veľa ludi hovorí že fotky vyzerajú umelo po takej úprave, ale skúste otvoriť hocijaký fashion časopis kde sú portrety a skúste tam nájsť obyčajnú fotku, nieje to možne. Proste doba je taka a všetko sa už dolaďuje do detailov. Fotograf ktorý fotí krajinky a zvieratká nemusí také veci vedieť, ale ak pracuje fotograf s ludmi je to priorita. Každá žena chce mať dokonalú pleť..nikoho nechcem uraziť lebo viem,že každému sa páči niečo iné.

Vgliskaj

Keď ja neviem, ano bolo tam veľa líčenia, modelka je pekná, lenže nič nehovorí, hľadám myšlienku a uteká mi. Asi sa to dnes tak fotí, ale ja mám dojem, že líčenie nahrádza svetlo. Ale nič ja som asi spiatočník, ono sa mi to páči a dám fotočke body samozrejme, len je mi ten trend, fotiť modelky ako gejši, bez výrazu zvláštny. Tie bodíky dávam za techniku, ta je bez debaty výborná.