Nahrajte fotku z vášho zariadenia

LET

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
DUDIS

dík za zastavenie.. najskôr sa treba naučiť vyskúšať aj na takýchto záberoch.. nie je to jednoduché spraviť ostrý záber pri lete (rýchlom pohybe) približujúceho sa zvieraťa.. v prírode bude jeden maximálne dva pokusy a tie musia byť OK.. tam už na skúšanie nebude čas.. pamätám si super fotky sixiho (fotil wild) a viem si predstaviť koľko času a námahy stojí dobrý záber.. odvtedy sa o to pokúšam (vrabce kačka bociany) no na dravca si musím ešte počkať.. ale ja som trpezlivý a raz sa mi to podarí aj vonku v prírode..

LuKu

Myslím, že aj keď to nie je wildlife, kvalita to je.

DUDIS

som rád že sa ti páči

daniela-quadrantid

pekna kridlovka

DUDIS

@rozkvety ďalší flog založený na zníženie hodnotenia.. gratulujem :)

gold-rifle

super

DUDIS

Ďakujem všetkým za zastavenia.. som rád keď sa vám foto páčilo aj s jeho nedostatkami..

Marissa

dobree

zrkadlisko

ako to, že jasmin a ďalší bez fotiek ste mohli bodovať ? Admin sľúbil, že hodnotiť môžu len aktívny, ja hrám fér, nehodnotím, len poukazujem na nespravodlivosť

zrkadlisko

zatiaľ som komentoval len dve fotky, takže je jasné o čo Vám ide lebo píšete lož za lžou, opakujem neznížil som Ti body len komentoval dokonca napísal, že fotka sa mi páči, tak prečo osočuješ, asi preto, že si nervózny, že som Ti vytkol tých kopu flogov, ktoré zostanú podozrivé

fotoxtrem

Zrkadlisko sa všade pchá ako keby niekto bol zvedavý na jej komentáre..každého očiernuje...všade má prehlad všetko vie...rozoberá to tu najviac zo všetkých na flogu ako čítam..Trafená hus zagágala :D si určite aj myslím že nemá čo robiť a tie flogy zakladá a chce poškodiť každého poctivého fotografa čo ide do sútaži...

zrkadlisko

jasmin, vrana k vrane sadá

jasmin

Zrkadlisko, ty máš nejaký osobný problém???? Načo sem chodíš ľuďom znepríjemňovať deň...a čo máš stále s tymi flogmi? To je také ťažké pochopiť, že ľudom sa fotografie páčia, tak zane hlasujú?

zrkadlisko

Na rozdiel od Teba som nepoužil osočujúce slová, ak si si nevšimol neznížil som Ti hodnotenie Tvojej rodiny a skupinky, použil som len komentár. Chudák je ten, ktorý si zakladá na falošnom úspechu.

DUDIS

Tvoje postpubertálne výlevy si môžeš nechať pre seba.. k rodine: @Ganec je môj brat.. všetci starší flogeri to vedia, už som to povedal.. netuším kto je @Majo65 a je mi jedno čo si myslíš.. tvoj prázdny flog vytvorený na osočovanie ja jasnou ukážkou chudáka, čo sa skrýva za anonymitu a ktorý to zrejme robí bežne a spôsoby čo opisuješ dobre poznáš z praxe.. keďže si nikto a nebudem už na teba reagovať.. Ja v tejto súťaži nepodvádzam a teším sa, keď admin zverejní flogerov a ich iné prázdne flogy s ktorých sa rozdávajú hviezdičky podľa potreby. To sa budú niektorí flogáči hanbiť a druhí zase čudovať.. a bude jasné s kým máme tú česť..

zrkadlisko

Nech posúdia ostatní, či je v poriadku, keď Ti dávajú body z rodiny, ktorá nie je aktívna na flogu, iba vtedy, keď prebieha práve súťaž. Tu niet čo dodať, som rád, že si svoj charakter prejavil naplno. A čo sa týka fotky, stojím si za tým, že tu nepatrí. Fakt si myslíš, že vták práve vypustený z ľudskej ruky, zachytený nad nezaujímavou lúkou, je niečím výnimočným, dokonca až tak, aby bol v top 10 ? Ty sa nehanbíš pozrieť na fotky, ktoré sú ďaleko za Tebou, hoci na rozdiel od Teba majú v sebe príťažlivosť scény, náročnosť fotenia, myšlienku a zvládnutú expozíciu? Ani teraz sa nehanbíš, že sú ďaleko za Tebou len preto, že im neboduje miestna skupinka a vlastná rodina ? Viem, nehanbíš, lebo Ti chýba to najhlavnejšie ! Apropo, vidím, že Ti pribúdajú ďaľšie cenné body z nedávno vytvorených flogov a mimoriadne aktívnych, viď Majo65. Vytvoril si si ho sám, alebo je to opäť rodinka ? Snáď už stačilo, nie ? Ty budeš niekomu niečo vyčítať o čerstvom flogu a zištnosti ?

Joe

"G"

DUDIS

dík za zastavenia.. zbrklo som zavesil.. bogo ma na pár chýb upozornil.. foto som prerobil na DA http://galerie.digiarena.e15.cz/showfull.php?photo=161556 nie som dokonalý a rád si nechám poradiť

bororo

Koľko "nedocenených chudákov" sa odbavuje na cudzích fotkách, ľutujú že im nehodnotia tak akoby si predstavovali...zavesia fotky len teraz, keď ide o prachy a útočia z anonymity. Dušan fotka má chyby - zbytočné tiene, možno svetlá tráva, ale tu ide o impakt a ten tu je a aj ostrosť...nabudúce mu sprav svetlomodré čočky aby boli všetci spokojný + počkaj si na lepšie svetlo a hlavne čakaj v lese na divocha, možno sa do konca života dočkáš...

DUDIS

@zrkadlisko mrkol som tvoj flog.. čerstvo vytvorený a zameraná zatiaľ na 2 fotky.. anonymita dáva silu chudákom.. ja sa nemám za čo hanbiť a ráno sa kľudne pozriem do zrkadla..

DUDIS

Áno.. ganec je môj brat.. už veľa rokov.. nemôže hodnotiť? alebo tebe to vadí so zištných dôvodov?

zrkadlisko

Sranda, čo všetko vojde medzi 10 najlepších, vták zo zajatia, s očami ako jedna čierna diera, ale nečudo, skupinka zapracovala skvele, ba čo viac aj rodina, viď Ganec.

majo65

Nádherný...

DUDIS

ďakujem :)

Iwko

gratulujem k tvojim fotkam v top!

kmet

šikovný fotograf

DUDIS

dík za zastavenie som rád že zaujal

Ludmar

Šikovne odfotené. Páči sa.

Copaty

mňa len nahnevalo hlavne to že keď pametáš na začiatku som písal že už som napočítal asi 8 falošných flogov a admin ani nechcel vedieť názvy flogov aby mohol zakročiť , no čo už

DUDIS

som rád že sa foto páči aj napriek vytknutým nedostatkom.. škoda že som viac nemeditoval kým som zavesil.. do budúcna dobrá skúsenosť..

bacajozko

aj tieň patrí k fotke a ked je raz taká tráva??? tak nech je! Dôležitý je moment na let vtáka a ten je super!

Copaty

no na iných fotoservroch to sleduje admin a surovo to maže všetko dole , a určite by malo foto diskvalifikáciu

DUDIS

už som pochopil.. čo sa dá robiť??

Copaty

prečítaj si čo som napísal pod obidve priebežné fotky na 1 a 2 mieste

DUDIS

@sharkamigo to sa na titulku nedostane.. je tu "tajná škodná" ktorá má asi iné predstavy čo je dobré foto hlavne že majú prázdne flogy vytvorené len na nahadzovanie sebe päť a ostatným jednu ale som imúnny a nijako mi to život neničí.. skôr mi je toho človeka ľúto.. ak takto funguje vo virtuálnom svete jeho morálne kvality sa musia v reálnom živote pekne prejaviť..

fotoxtrem

palec hore za tento moment :)

sharkamigo

parádny moment,fotka by si zaslúžila minimálne titulku :-)

granko

super Dusan !!!! paradicka

konvalinka

:-) ★★★★★

DUDIS

ďakujem za zastavenia aj ďalším 8 flogom po @karamana

karamana

pekne

entvafangornova

...

RasG

parádička!!!

Ján-K.

Veľmi fajn!

Chaine

fajná letovka:)

DUDIS

dík za zastavenia

mar44k

+

oto56

pekný moment

Kôstková

Páči.

Jaroslav-Tonhauser

Pekné,páči!

vanilka

krásne

leVarie

obe foto sú fajn - v impakte nepochybne.... vidím, že na digi si upravoval i trošku kosil.... :) ešte taká maličkosť ostala.... nad ľavým krídlom úplne na hrane okraja máš jemné hnedasté tiene, takmer neviditeľné.... kúsok ostal i na tej druhej foto.... to len tak na okraj k tej "technickej dokonalosti" ale i tak ***** a možno poznáš to kedysi dávno: "kytička a tuš prosím" ... pekný deň :))

Iwko

@Dudis - je to lepsie na tej digiarene :-)

DUDIS

reochu tvrdšie :) http://galerie.digiarena.e15.cz/showfull.php?photo=161556

Copaty

pekná letovka+++

Susanna25

*****

DUDIS

DíK ZA ZASTAVENIE. bolo tvrdé svetlo.. dve veci som si všimol keď som zavesil.. ten tieň v náhľade po zavesení mi udrel do oka a zvažoval som pri úprave riešiť svetlosť trávy.. ale potom som nechal (ale upravím si) krivky som riešil s citom.. asi som mal viac.. ešte raz dík za zastavenie a rady..

bogo

Takéto fotky si zaslúžia komentár. Fajn ostrenie, DOF i kompo.. Chýba mi však iskra v oku. Pohral som sa s krivkami, pridal som kontrast a stmavil lúku . Ten dlhý tieň trochu ruší, zrejme je to tieň kolíka, z ktorého štartoval. Druhý je asi od tela vtáka. No a nakoniec, keby ešte tak neskrotený...To však ani ja neviem, či by som zvládol. Celkovo veľmi dobrá práca, páči.

alentica

paráda

Iwko

podobne ako @Nefotim

leVarie

.

pterodaktyl

fajné

nefotim

/*a rozklik5*

kajulak

................líbí se mi :-)

Echinocactus

Pekná fotka !