Nahrajte fotku z vášho zariadenia

krucifix, ktorý zmenil svet

k horšiemu...!!!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
cino

už sa nečudujem, prečo išli komanči po nich ako besní !

ehmkkosice2013

Jedna nedemokratická, autoritatívna a pomerne totalitná inštitúcia, hoci vplyvná inštitúcia ovládaná skupinou mužov v čiernych talároch, ktorá je síce výrazne dotovaná z verejných zdrojov, no o ktorej skutočnom fungovaní a nieto ešte o hospodárení verejnosť nemá žiadne informácie a podľa slov jej predstaviteľov právo na informácie nemajú ani jej vlastní členovia zbavila miesta jedného zo svojich vyššie postavených, no nie dostatočne ortodoxných členov. A verejnosť je teraz vystavená špekuláciám o skutočných príčinách tohto kroku. Zdravý rozum káže neveriť rečiam o teologických sporoch alebo morálnych pokleskoch odvolaného. Dôvody totiž vždy bývajú oveľa banálnejšie a hmotnejšie. Mlčanie lokálnej centrály tejto mimovládky na Slovensku, rovnako ako aj jej medzinárodného ústredia vo Vatikáne, má podľa ich vlastných slov byť skúškou pravovernosti. No na druhej strane dáva veľký priestor predstavivosti, ktorej výsledky strážcovia tajomstva označujú ako špekulácie alebo sprisahanecké teórie...

cino

to "vargulka" - je ťažko presviedčať presvedčeného, mám len takú malú poznámočku : "vieš čo je medzi áno a nie ? LOŽ ! Keby bol Ježiš na mojom mieste, nepripustil by moje / naše / osudy, na rakovinu zomierajúcu matku malých detí, drogy, ktoré nám ešte len ukážu peklo na zemi v nasledujúcej generácii / nechcem sa toho dožiť / a modlu dnešnej spoločnosti - peniaze, ktoré hýbu všetkým, aj ľudskými charaktermi, teda aký iný svet ? BOH je láska a tej je dnes tak pramálo, že sa ľudstvo nepoučilo ani počas vojen milovať blížneho svojho. Nevyznávam dogmy ani spovede, tak o tej slobodnej vôli možno ťažko komunikovať mimo kláštorné múry, ale aj v nich. Prepáč, ale inak mi to nedalo, teším sa z Tvojho názoru, ale je Ti /prepáč / nanič. C.

ehmkkosice2013

Nemecký písanú listinu známu ako "Boží list" (God Letter) poslal Albert Einstein, jeden z najslávnejších vedcov dejín 3. januára 1954 filozofovi Eriku Gutkindovi v reakcií na jeho knihu o náboženstve. "...Slovo boh pre mňa nie je ničím viacej, ako prejavom a produktom ľudských slabostí, Biblia kolekciou čestných, ale napriek tomu primitívnych legiend, ktoré sú pekné detinské. Žiadna interpretácia, jedno ako prenikavá, to (pre mňa) nie je...!

Vargulka

:D :D Musím sa smiať! Vôbec neviete o čom to je! Je to o tom, že Boh nás zmenil, každého osobinte! Každého miluje a každému dal SLOBODNÚ VOĽU, je LÁSKA!! Každý z nás sa rozhoduje medzi dobrom a zlom!!!!! Ježiša nám Boh poslal ako vzor, ako vzor dokonalého života! Keby sa každý spýtal sám seba " Čo by robil Ježiš keby bol na mojom mieste?" bol by tu iný svet! Ak niekto v minulosti niekoho viedol vojny, nie je to dnes, nie sú to tí istí ľudia. Boli to jednotlivci minulosti. ;)

cino

je to symbol, tiež prevzatý a upravený po svojom už pár stoviek rokov a odpútavajúci od svetských starostí - len táto uzatvorená komunita žiaľ odoláva.... darmo pôdu na živobytie má zabezpečenú !

SLOVEN88

ano suhlasim foto o nicom ale ako tema za 5 vyvrazdili 3/4 EU podobne na inych kontinentoch krestanska sekta viedla vojny a drancovala svet ano zmenili svet aj slovensko slovenom znicili risu slovaci su do dnes mentalne postihnuty ze sa modlia k duchovnej a materialnej mafii ktora vydrancovala ich krajinu a robia to do dnes neplatia dane za svoje nakradnute majetky a vyzaduju financnu podporu od statu za co??????????? a cela ta rozpravka je len vymysel o jeziskovi nieco prebrane z babylonu nieco z egypta rim nedobil svet vojensky ale s rozpravkov o spasitelovi

imrych

ale fotka neostrá