Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Sága rodu Trebulovcov

Ján Trebula, t.č. už nebohý bol, ako komunistická nomenklatúra a eštebák, posledným predsedom Mestského národného výboru v Košiciach. Predtým bol zamestnaný vo VSŽ a neskôr bol súdruhmi vyslaný k Fidelovi Castrovi na Kubu. Na snímke s najvyššími československými komunistickými papalášmi. Syn Zdenko pod krycím menom „Zdenko“, ev. číslo 21482, od 19. 6. 1989 bol tiež agentom KS ŠtB Košice. Svoju kariéru začal vo VSS v Košiciach a neskôr už ako právnik, vďaka svojím otcovi Jánovi sa uchytil vo VSŽ Košice V rokoch 1981-86 bol zamestnaný na ONV Košice IV ako vedúci odboru a rád sa pritom prezentoval v milicionárskej uniforme. Neskôr v rokoch 1986-90 bol politickým pracovníkom Mestského výboru KSS (podľa iných zdrojov vedúci oddelenia dohľadu nad sudmi na KV KSS v Košiciach) V rokoch 1999-2005 bol už primátorom mesta Košice a od roku 2005 doteraz je predsedom Košického samosprávneho kraja. Zdenko Trebula bol v rokoch 1979-90 členom KSČ, v rokoch 1998-2002 SOP – predseda Mestskej organizácie v Košiciach a člen republikového predsedníctva SOP, v rokoch 2002-2004 Sociálnodemokratickej alternatívy a od roku 2004 je doteraz členom SMER-sociálna demokracia. Na snímke, ako košický primátor za stranu SOP spolu aj s Rudolfom Schusterom, prezidentom SR za stranu SOP /predtým člen pléna ÚV KSS/ "vítajú" v Košiciach demokrata Václava Havla, prezidenta ČR v Košiciach, ktorý by povedal:"To sú paradoxy...!"

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Šuranyister

Veľmi dobrá fotomontáž +++++

SLOVEN88

sa ťa boja sráči sú obmedzený len na slimákov , huby mačky, psov atď a budu hodnotiť aj na hovno fotky len aby sa jeden druhému zapáčili vyzerá že si sám Slovák na SK

leVarie

pani Dančáková má pravdu!!!

ehmkkosice2013

persóna Dančaková sa hrdí titulom JUDr. a je riaditeľkou kancelárie župana. Jej IQ je včak na úrovni imbecila...

ehmkkosice2013

ruiger1 máš "dobrý" názor, ale stojí za paklík Taras Bulby...

ruiger1

toto nie je ziadny politicky a ani sukromny blog, toto je portal o fotkach, admin by mal zvazit stiahnutie tejto fotografie s textom. Vobec neriesim co je v texte pisane, ale prsote to sem nepatri podla mojho nazoru.

ehmkkosice2013

odkaz Evy Dančakovej z KSK autorovi Toľko zloby v jednom človeku ? Nech zomriete v božích mukách !!!