Nahrajte fotku z vášho zariadenia

ehmkkosice2013

252 komentárov
1 follower
1.8K fotiek
informácie

Informácie o flogerovi

Meno a priezvisko

Slovák, ako repa

Na Flogu od roku 2010
Email

SP uviedla, že to jej nepatrí, ale košickému magistrátu...!?

ty najprv zájdi k očnému lekárovi, lebo si na okraji slepoty! Keď dostaneš okuliare, tak sa prihlás do kurzu, kde ťa naučia, že čo je to clona a expozičný čas. Potom by ťa mali naučiť o kompozícii, perspektíve a pod.! Zi skúsenosti je známe, že ani majiteľ najdrahšieho aparátu nikdy nebude fotografom! To je tvoj prípad...!,

Čo to má spoločného s výtvarnou fotografiou. Je to gýč /aj ten môže byť niekedy zaujímavý/ bez fantázie, čo svedčí o autorovom diletanstve!

Čo to má spoločného s výtvarnou fotografiou. Je to snímka bez fantázie, čo svedčí o autorovom diletanstve!

Čo to má spoločného s výtvarnou fotografiou. Je to obyčajný dokument, bez fantázie, čo svedčí o autorovom diletanstve!

jedná sa o nespravodlivé obvinenie člena skupiny ELTODO Slovensko, spoločnosti ELTODO Osvetlenie, s.r.o., zmluvného partnera mesta Košice pre údržbu a servis mestského verejného osvetlenia. Uvedené verejné osvetlenie patrí Slovenskej pošte, a.s. a teda ELTODO Osvetlenie, s.r.o. ho neservisuje. Napriek uvedenej skutočnosti spoločnosť ELTODO Osvetlenie, s.r.o. Slovenskej pošte v minulosti opakovane ponúkalo správu tohto osvetlenia, ale pošta nemá záujem. Doc. Ing. arch. Peter GANDL, PhD., predseda predstavenstva a generálny riaditeľ ELTODO SK, a.s. Podunajská 25 82106 Bratislava

príjmite ospravedlnenie a uvedená skutočnosť bude oznámená TEHO,a.s. Košice!

pomôž mestu a zašli to na tebou uvedenú adresu...!

Náčelník Košickej mestskej polície je priamo podriadený primátorovi Košíc, ktorý nie je starostom. Starostami sú 22 MČ.! To by si mohol vedieť. Ak nie, vzdelávaj sa...!!!

Reportážne fotografie nie sú nasnímané preto, aby sa "páčili" tebe a ďalším, ale preto, aby dokumentovali svoju dobu. Tieto nemajú nijakú súvislosť s farebným motýlkami, západmi slnka a tváričiek detí a dievčat, ktoré sú "prezentované" na týchto stránkach!

"batles", to, že nemáš vzťah k súčasnému umeniu prezentovaného v košickej Východoslovenskej galérii, je to výsostne tvoj problém! Tým nezaťažuj tých, ktorým sa to páči!!!

s politikou sa každý občan, včítane tých, ktorí vlastnia fotografický aparát a tým si myslia, že sú fotografmi, stretáva dennodenne! Fotografia má byť takou, aby mala výpovednú silu, u čo najväčšieho počtu adresátov! Včítane vás, ktorí ste sa k nej vyjadrili, čo je nakoniec aj dobré!

flog je o všetkých fotografiách! nielen o motýlikoch, vtáčkoch, západoch slnka...!!!

poznáš význam slova "flog"...!?

poznáš význam slova "flog"...?!

aha-photo Vadí aj preto, lebo slovenská vláda vyhlásila komunizmus za zločineckú. Preto jeho symboly nemajú čo robiť na verejných priestranstvách!!!

trebuľa ho následne odvolal z funkcie riaditeľa

"výtvarným dielom" bola v roku 1989 aj vyše 5 metrová socha Lenina v Košiciach, autorom ktorej bol Arpád Račko! Našťastie pred tzv. bielym domom stála veľmi krátku dobu!

Rozsah demokraciu, ale ani tzv. pravdu neurčuješ ty, ale ani administrátor! Pokiaľ sa ti nepáčia moje fotografie, tak si ich nevšímaj podobne, ako ja tvoje!

oprava rok 2006...!

Oprava SDĽ...!

http://flog.pravda.sk/fromkosice.flog?foto=499519

Yeti si tak dementný, že naprik tomu, že nepoznáš stav veci, vypisuješ tu nezmysly! No, čo už, v demokracii aj oni môžu tárať...!!!

čítaj imbecilko! Tam nie sú žiadne mrtvoly rusákov. To si oni sami v roku 1945 postavili pre seba v prsvedčení, že aj Slovensko podobne, ako Zakarpatská Ukrajina bude po vojne patriť im...!!!

Yeti - kritická fotografia släži k tomu, aby došlo k náprave. Je pravdou, že kritiku nenávideli, ako predošlí, tak ani súčasní bolševíci. Si jeden z nich...?!

V rámci projektu Európske hlavné mesto kultúry 2013 sa previedlo originálne “šou”. K 12-poschodovému paneláku na Lidickom námestí 1 na Furči doviezli nákladiaky tri rozložené staré zrubové stodoly zo stredného Slovenska, kde ich robotníci zmontovali a žeriav vyložil na strechu. Tam ostanú minimálne dva roky. Ide o "Pamätník ľudovej architektúry" – projekt "umelcaL z Popradu Tomáša Džadoňa a občianskeho združenia Verejný podstavec, na ktorý získalo dotáciu z ministerstva kultúry 38 530 eur. Divadlo pre ľudí Džadoň vravel, že nielen drevenice na vežiaku, ale aj ich montovanie a vyloženie bol pre ľudí “divadlo”. Košičania už zažili napríklad i demoláciu kongresového centra či banky, tiež obrovskými žeriavmi. Partnermi projektu boli: Košice 2013, n.o., Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky, SPOTs, Verejný podstavec o.z., Nadácia Intenda, Tabačka KulturFabrik, Banská Stanica Contemporary, Krokus Galéria, Slovenská národná galéria...

imbecil smerácky! tam nie je pochovaný žiadny rusák. tí sú na verejnom cintorine...!

tu by sa mali po novom sťahovať košickí daňováci. V priebehu troch rokov tretie ich sídlo! Podľa toho, ktorá politická strana vládne v slovenskej džamáhiriji......

voľby sú župné a netýkajú sa miest a obcí...!

http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=521387

persóna Dančaková sa hrdí titulom JUDr. a je riaditeľkou kancelárie župana. Jej IQ je včak na úrovni imbecila...

ruiger1 máš "dobrý" názor, ale stojí za paklík Taras Bulby...

odkaz Evy Dančakovej z KSK autorovi Toľko zloby v jednom človeku ? Nech zomriete v božích mukách !!!

Okresná prokuratúra Košice II v zastúpení JUDr.Mariána Čorbu ignoruje zák. čís. 301 Z.Z o prokuratúre jeho § 2 ods. (5) Prokurátor v trestnom konaní zastupuje štát. ... prokurátor je povinný stíhať všetky trestné činy, o ktorých sa dozvedel. ods. (6) Ak tento zákon neustanovuje inak, orgány činné v trestnom konaní a súdy konajú z úradnej povinnosti.

kto hľadá c che nájsť tak tento ošarpaný dom v centre mesta nájde...!

vďaka eštebákom košický kraj by vôbec neexitoval a preto, vďaka vám súdruhovia! Nikdy na vás nezabudneme, bez vás by tu nebol rok 1989 a "demokracia" na karpatský spôsob...!!! http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=499740

Predmetný pozemok, cez ktorý sa prechádza pri krytej plavárni nie je vo vlastníctve VSE a.s. ani VSD a.s. Vlastníkom pozemku je Mesto Košice. V minulosti (11/2010) sme Magistrát – oddelenie správy komunikácií žiadali o opravu poškodenej komunikácie a kanalizačného poklopu. Opravu zrealizovali zaplátaním diery. Na všetky ďalšie otázky Vám radi odpovieme telefonicky na Linke VSE 0850 123 333, písomne alebo osobne na ktoromkoľvek z pracovísk Kontaktného miesta zákazníka alebo prostredníctvom e-mailovej adresy info@vse.sk. V prípade e-mailovej komunikácie prosíme použiť e-mailovú adresu info@vse.sk.

fotograf má podľa vás nahradzovať vedúcich pracovníkov, ktorí majú dozerať na kvalitu a včasnosť práce?! Dobré ránko, ako ste sa vyspinkala...?!

Už minulý rok som sa ako mestský poslanec snažil získať tieto priestory a tenisové haly pre MČ Košice – Sever, v lokalite Anička. Bohužiaľ, ako som zistil, daný objekt a pozemky sú predmetov súdnych sporov medzi mestom Košice a ďalšími dvoma subjektami. Dôsledok tohto sporu je, že tento majetok je vlastne de facto pre používanie zablokovaný. Celú situáciu sledujem a v prípade, že dôjde k jej vyjasneniu v rámci súdnych konaní, podporím riešenie na obnovu a opätovné spustenie tejto haly do prevádzky. Môžem len informovať, že o túto halu a lokalitu prejavil záujem aj STZ, ako priestor na vybudovanie tenisového centra v Košiciach. Marián Gaj starosta Mestská časť Košice - Sever Festivalové námestie 2 Tel: +421 55 63 247 67

zverejnené snímky nie sú honorované, je to občianska iniciatíva! Sudzina by asi nebol psychicky v poriadku, keby platil za kritiku na svoju osobu a EHMK 2013 Košice...?!

zverejnené snímky nie sú honorované, je to občianska iniciatíva! Sudzina by asi nebol psychicky v poriadku, keby platil za kritiku na svoju osobu a EHMK 2013 Košice...?!

ja mapuje diane v meste a nerobím zo seba umelca...!

Podstata skutkovej podstaty týchto snímkov nie je o tom, že koľkí tzv. policajti sedeli vo vozidle, ale o tom, že vodič porušil dopravné predpisy...!!!

pozri aj http://flog.pravda.sk/fromkosice.flog

pozri aj http://flog.pravda.sk/fromkosice.flog

oprávnená kritika slúži k náprave...!!!

autor snímky obdržal aj tento email: – píšete že ste Slovák ako repa, ale nechápem, prečo ste toto uverejnili na Flogu dnes o 14.16 hodine. - Čo máte proti predsedovi NRSR – pánovi Paškovi ? VP /Viliam Pavlovič/

obidve v pravo sú Adriany. Na dolnej snímke je aj s A. Lešníkom

Jedna nedemokratická, autoritatívna a pomerne totalitná inštitúcia, hoci vplyvná inštitúcia ovládaná skupinou mužov v čiernych talároch, ktorá je síce výrazne dotovaná z verejných zdrojov, no o ktorej skutočnom fungovaní a nieto ešte o hospodárení verejnosť nemá žiadne informácie a podľa slov jej predstaviteľov právo na informácie nemajú ani jej vlastní členovia zbavila miesta jedného zo svojich vyššie postavených, no nie dostatočne ortodoxných členov. A verejnosť je teraz vystavená špekuláciám o skutočných príčinách tohto kroku. Zdravý rozum káže neveriť rečiam o teologických sporoch alebo morálnych pokleskoch odvolaného. Dôvody totiž vždy bývajú oveľa banálnejšie a hmotnejšie. Mlčanie lokálnej centrály tejto mimovládky na Slovensku, rovnako ako aj jej medzinárodného ústredia vo Vatikáne, má podľa ich vlastných slov byť skúškou pravovernosti. No na druhej strane dáva veľký priestor predstavivosti, ktorej výsledky strážcovia tajomstva označujú ako špekulácie alebo sprisahanecké teórie...

Neuhádol si! Táto TV moderátorka, pôvodom z Košíc sa volá Adriana...! Hádaj...?!

Nemecký písanú listinu známu ako "Boží list" (God Letter) poslal Albert Einstein, jeden z najslávnejších vedcov dejín 3. januára 1954 filozofovi Eriku Gutkindovi v reakcií na jeho knihu o náboženstve. "...Slovo boh pre mňa nie je ničím viacej, ako prejavom a produktom ľudských slabostí, Biblia kolekciou čestných, ale napriek tomu primitívnych legiend, ktoré sú pekné detinské. Žiadna interpretácia, jedno ako prenikavá, to (pre mňa) nie je...!

uhádol si a ak uhádneš aj jej meno, postupuješ do ďalšieho kola...

ešte medzi slovenské "osobnosti" by som začlenil Biľaka, Husáka...

synagóga na Zvonárskej /zdevastovaná boľševíkmi/ je iba jedna z objektov vtedajšej židovskej kimunity...

Slováci majú "osobnosti" typu Jánošika, Tisa, Hlinku, Mečiara a Fica...

Je zaujímavé čítať vyjadrenia zakomplexovaných Slovákov voči veľkej osobnosti, ktorú uznával a aj uznáva celý svet! My totiž nemám žiadnu osobnosť...!

V úvode Vám chcem poďakovať za fotografické zachytenie aktuálneho stavu časti Spišského námestia, ktoré mňa samotného denno-denne irituje. Tento stav ma mrzí aj napriek tomu, že zachytený pozemok na fotografii je definovaný ako: “Prístupová cesta k stavenisku”. Sám každý deň musím prechádzať okolo tohto “oraniska”. Ľudia, ktorí potrebujú prísť do farskej kancelárie, musia obchádzať tieto mláky a blato... Tak, ako je výstižná a skoro pravdivá Vaša faktografia, tak je úplné nepravdivý jej nadpis “gréckokatolícka cirkev stavia a znečisťuje chodníky...” Gréckokatolícka cirkev naposledy stavala na tomto stavenisku 28/8/2012, teda v čase, kedy bolo aj v našom meste extrémne sucho a na danom stavebnom pozemku a jeho prístupovej ceste po ťažkých mechanizmoch nezostala ani stopa! V období od 15/6 – 31/10/2012 súčasne na našom stavebnom pozemku realizovala súkromná firma stavbu rekonštrukcie tepelných rozvodov. S touto stavbou nemá naša cirkev nič spoločné. Od tohto času prístupová cesta, ako aj celé naše stavenisko v období zrážok vyzerá tak, ako na Vašej fotografii. Aj keď som vedúceho stavby niekoľkokrát žiadal a prosil o navrátenie terénu do pôvodného stavu, zakaždým som dostal odpoveď, že to v tomto období nie je možné uskutočniť. V závere by som Vás chcel z úprimného srdca poprosiť, aby ste si v budúcnosti, predtým ako niečo zverejnite, overili všetky fakty. Ináč sa môže stať, že privediete do nepríjemnosti tých, ktorí danú skutočnosť nemôžu nijako ovplyvniť. S priateľským pozdravom Vladimír Varga – farár

Firma Matyaš, ktorá zabezpečuje opravu poškodených hodín prisľúbil ich opätovné namontovanie na Hlavnú ulicu v priebehu Decembra 2012. Ohľadom demontáže hodín spred Jakabovho paláca ja nemám žiadne informácie a ani nie je v mojej kompetencii sa k ním vyjadrovať keď, že to nie je náplňou mojej práce. Ak chcete získať oficiálne stanovisko napíšte list na magistrát mesta Košice a kompetentní Vám odpovedia do 30 dní. odosielateľ z košického magitrátu je marek.orsola@kosice.sk

Street foto je práve o tom, aby dokumentovala život ulice. Tak tomu je aj v tomto prípade...!

pozri aj http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=482347

pozri aj http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=480455

pozri aj http://flog.pravda.sk/fromkosice.flog?foto=479249

Patrícia, nauč sa najprv slovenskú gramatiku a až potom vyjadruj svoj "názor", lebo tak sa iba zosmiešňuješ...!

autor má právo štylizovať svoju tvorbu tak, ako sa to predovšetkým pozdáva jemu! A to aj včátane pseudosolarizácie, ak vieš, čo to znamená...!?

MČ Košice Západ dajte konečne do poriadku tento park pri Polícii SR...!!!

tvoj idealizmus je v nedemokratickom Slovensku neuskutočniteľný! Rozvíja sa tu predovšetkým sebeckosť, závisť a tým spojený vandalizmus...!

občan platí zo svojich daní aj mestské časti, ktorých je v Košiciach "iba" 22! Ich povinnosťou je starať sa aj o čistotu a nielen sa vychvaľovať farizejský /Bauer je totiž nominant KDH/ čo všetko "robia". Občan nie je zametačom, upratovačom, aby ich nahradzoval! Inakšie si v poriadku, alebo tieto nezmysly píše sám nesshopný Bauer, ktorý sklamal, ako primátor mesta a košický župan...?!

kritika nie je o chvále, ale o tom, aby sa nedostatky napravovali! Tých nedostatkov budúce "hlavné mesto európskej kultúry" má veľmi veľa! Na margo, za všetko v meste niekto zodpovedá a je za to platený z našich daní! Včítane aj za ten "park"...!!!

takúto nhekopetentnú odpoveď môže napísať iba neschopný Bauer & comp.! Keď je situácia taká, ako je na snímkach, povinnosťou je to urýchlene napraviť! A nie čakať, že sa to samo urobí...!!!

Odvádzanie dažďových vôd z komunikácií je povinný zabezpečiť vlastník, prípadne správca danej cesty. Naša spoločnosť s touto problematikou nemá nič spoločné. S pozdravom Ing. Katarína KUŽMOVÁ Referent Call centra ............................................... Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Komenského 50 042 48 Košice e-mail: Katarina.Kuzmova@vodarne.eu

paradoxom je,že tam stále visela reklama erotického klubu...

je to vyše 20. ročná ruina na košickom námestí "osloboditeľov" /rusáci tam 21.08.1968 zabili 7 sedem nevinných občanov/, ktorú toho času už búrajú!

Pozri aj http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=409353

"onilecram" - to, že u nás, na rozdiel od Čiech vládnu opäť komunisti, je to obrazom nevyspelej slovenskej spoločnosti, ktorá od roku 1918 si nenašla miesto medzi demokratickými krajinami...!!!

Trebuľa mi znie povedome! Je to bývalý eštebák, v súčasnosti pre blbosť východniarov, košický župan. Človek s takým menom si neváži život vlastných občanov, na úkor okupantov! To dokáže iba tvrdý komunista...!

tí zabili sedem /7/ nevinných občanov pri ich pamätniku postavenom v roku 1945 a to najviac na jednom mieste na Slovensku...!!! "Na večné časy" hanba Rusákom...!

raz bukuš /Smer/, potom baranová /KDH/, potom opäť bukuš...

jedná sa o pozemky vo vlastníctve obyvateľov z Tahanoviec, ktorí sa nestarajú o ne. V minulosti to kosila MČ na vlastné náklady, ale nedostatok financií nás posúva do roviny kosiť to, za čo je mestská časť zodpovedná. S pozdravom Balogová

je to cigán vyhnaný z bytového domu...!

prístrešok na obrázku nie je v správe DPMK a.s., v správe ho má príslušná mestská časť v Košiciach. Dopravný podnik mesta Košice, a.s.sekretariát GR

"heluska" toto miesto je vhodné iba na takúto činnosť...!!!

to je vývesná tabuľa košickej MČ Nad jazerom /jednej z 22 v Košiciach/, ktorej "šéfuje" 3 630 € Jenčová! Tak si ctí svojich voličov, občanov tejto 25 000 mestskej časti...!

"Akcia" Košického Európskeho hlavného mesta kultúry - Use the city, uži svoje mesto! Oni to aj robia na každom kroku! http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=435055 http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=434215 http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=431970

kôň sa "narodil v Čechách a je zmenšenou kópiou koňa sv. Václava na Václavskom námestí v Prahe..

pozri http://flog.pravda.sk/fromkosice.flog?foto=457894

a predovšetkým starostku tejto mestskej časti "hodnotenú" 3 660 € mesačne. Jej defenestrácia a ostatných darmožráčov na tomto mestskom úrade, by bola asi najúčinnejšia pre nípravu...!

to vieš, nie každý dospel na úroveň tvojho synátora! Určite, okrem pohlavia, sa vo viacerých "kvalitách" podobá určite na teba...!

synak a foto sa ti nepáči!? Politika je prepojená so všetkým, aj s tvojim sexom...!!!

oplatí si prečítať stanovisko cirkve http://flog.pravda.sk/ehmkkosice2013.flog?foto=433529

Pritom na tejto neosvetlenej frekventovanej miestnej komunikácii došlo k množstvu smrteľného zranenia. Slovenská demokracia je však potomkom boľševizmu, kedy ľudský život stojí naďalej iba paklik taras buľby /za boľševika to bol najlacnejší tabak/ Súdruhovia na magistráte by sa mali konečne prebrať z agónie a tento dlhotrvajúci problém konečne vyriešiť...!!!

jJ to jedno, kde sú. V každom prípade je to vandalizmus, o čom hovorí aj Trestný zákon. Ten sa však málo uplatňuje pre lenivosť polície...!

súčasť novej Cassovie je komín z bývalého pivovaru...

zašli to primátorovi, Kositu, úradu životného prostredia a ďalším kompetentným!!!

nie, ale lajdáckosť magistrátu, ktorý sa nestará o verejné priestranstvá...!!!

Doporučujem chodiť po košických chodníkoch a cestách až potom, ak to odmrzne! V opačnom prípade nám narobíte zbytočnú prácu v čase štrajku mojich kolegov, lekárov Odkaz chirurga a primátora mesta Košíc, Rašiho...

zdeno, uhádol si. Postupuješ do ďalšieho kola bez straty bodu! Je to divadelná kaviareň...

nie je podstatné to, že kto koľko fotiek zverejní, ale aké opatrenie následne na oprávnenú kritiku urobí magistrát mesta Košíc...!!!

Košice, hlavné mesto rozbitých ciest...! http://flog.pravda.sk/ehmkkosi... http://flog.pravda.sk/ehmkkosi... http://flog.pravda.sk/ehmkkosi...

DuPe jasne, že nevidíš človeka, keď je po sezóne...!