Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Bez názvu

síce to není foto,ale dnes sa mi to objavilo v pošte a tak sa chcem podeliť....

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
fotofalk

tak to ma vôbec nenapadlo,že sa toto tak uchytí....

mbfotoblog

vtipy zhromaždené za minulých 15 rokov (mám aj ďalšie, toto je výber)

simens

wow, ostrejší ako pikantný kečup:))

mbfotoblog

-Politika je droga. Preto má toľko politikov prázdne makovice. -Na Slovensku máme dôchodcov milionárov. S miliónmi dlžôb. -V slovenskej koalícii sú priatelia na život a na smrť. Skôr však na tú smrť... -Opozícia a koalícia: prehnití proti prehnitým. -Kedysi: dostal rad práce. Teraz: čaká v rade, či dostane prácu. -Synonymá pre slovo policajt sú hekáč a fízel. Synonymá pre slovo politik sú klamár a podrazák. -S politikmi by sme mali zaobchádzať ako so zemiakmi: vykopať ich zo zeme. -Bol to dobre vychovaný chlapec. Každému politikovi napľul do tváre. -Slovensko je tatranský tiger. Ale zdochnutý. -Prečo sedí? Chcel vedieť, ako to v politike chodí. -Slovenská rozprávka zo súčasnosti: "Bol raz jeden chudobný človek a mal dve bohaté deti..." -Paradoxy revolúcie: Niektorí štrngotali kľúčmi, a teraz majú zámky... -/po revolúcii/ Komunizmus (kapitalizmus) je delenie nulou: samé nuly si podelili majetok... --naši politici sú špiny, zlodeji, hnus, perverzita --komunizmus je hniloba vtipy a citáty sú moje vlastné

jogo64

....napr(e)d len, napr(e)d len - zaznej spev!!! :-) a klasik by dodal "Ehm-mmm...nevím zda li vím vtedy som nesúhlasil so svojim terajším názorom a teraz nesúhlasim so svojim vtedajším názorom!"

ivasch

Sľúúúúbili sme si lááásku, sľúúúbili vravieť pravdu len...

simens

čas sa nedá vrtátiť súdruhovia, musíme zaťať zuby a kráčať vpred.....nech žiarivé nám slnko svieti.....

daniela-quadrantid

citujem: byli to vsechno lzi, ( len teraz nie je iste, kto klamal, ci ano ?)

Jajopajo

hm... :)

helka

pamatam aj ja a spominam tiez

bibi67

zaujimavo sa to cita po tych vsetkych rokoch, co odvtedy ubehli a s pohladom na dnesnu situaciu, politiku, politikov a tak... dik za pripomenutie... :-)