Nahrajte fotku z vášho zariadenia

d

dca

10 komentárov
0 followerov
292 fotiek
informácie

Informácie o flogerovi

Meno a priezvisko

Michal

Na Flogu od roku 2008

@Ivana-Trencanova je to možné ale bolo ich tam neúrekom :-)

Z tabule náučného chodníka: Dolina bola v roku 1974 vyhlásená za Štátnu prírodnú rezerváciu o výmere 439 ha. Zaujímavý kaňonovitý útvar "Tiesňavy" bol v roku 1885-86 premostený v dĺžke 983 m. Vybudoval ho Oravský komposesorát nákladom 9000 zlatých. Premostenie slúžilo pre zvoz dreva až do I. svetovej vojny. Dnes tu vidno niekoľko pôvodných náznakových nosníkov

forty: ste mali šťastie že vyšlo slnko....nám slnko nevyšlo a ešte pri návrate medzi Jamským a Štrbským začalo mrholiť :-( ....ale aj tak bol dobrý zážitok

viem je to orezané bo tam bolo steblo trávy a dosť to rušilo fotku

helluska: ďakujem ti za informácie inak som tiež plánoval že pôjdem v stredu ale štvrtok by sa mi veľmi ťažko vstávalo do práce :-) no šak hádam mi to vyjde na sobotu ale to tiež nie je isté.

ten sa ti pekne podaril....ja sa tam chystám sobotu na PYRA Slovensko len neviem či mi to časovo vyjde...nevieš poradiť nejaké miesto poprípade ukázať na mape kde je vhodné sledovať túto show? bo som tam v živote nebol aby som neblúdil.

ako teba očaroval anjelik si očarovala ty mňa svojou krásou

krásne, ako aj autorka :-)

no to mas pravdu ze sa da vypnut, len ked som fotil bol datum pusteny a uz je tam

išiel som Štefanová-sedlo Medziholie-Stoh-Poludňový Grúň-chata Pod Grúňom-Štefanová. viem že tam dátum vadí ale som zástanca neupravených fotiek tak je tak ako som ju odfotil aj s dátumom :-)