Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Vzostupy a zostupy

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
and

pekné (aj komenty)

LuckaF

yo..každý to zažíva

Copaty

+++

konvalinka

★★★★★ :-))))))))))))

konvalinka

A k fotečku: pripomínajú mi schody v BA a moje foto z mladosti / sladkých 18 / ♥

konvalinka

Hortinka, ♥-ná vďaka za písmenká, prácička moja ma prikvačila takmer som po mesiaci netrafila na flog :-)

hortinka

Steko, úplne s Tebou súhlasím, hviezdičky nie sú podstatné, vďačná som za každé slovo, či už kritické alebo povzbudivé. Ty si majster slova, vieš nám to tu výstižne rozobrať, popísať, veľká vďaka :)

viva-7

uzasna fotka

Ján-K.

Veľmi pekná, Hortinka. A chce aj čosi povedať ... Tak ako väčšina Tvojich... Veľmi páči! A prajem Ti krásne sviatky + PF 2014!

stekophoto

@Inkognito, horšie by bolo, keby nám vzali aj komentáre, na nejaké hviezdičky a ich nedostatok sa dokážeme povzniesť. Som toho presvedčenia, že akýkoľvek komentár dá autorovi viac ako nič nevraviace hviezdičky povzbudzujúce jedine pýchu autorovho ega, čo považujem za choré. Tým sa človek nič nenaučí, len sa viac a viac kazí. @entvafangornova, @Chaine, a @Inkognito, sú zatiaľ jediní, ktorích zasiahol emotívny náboj fotografie, čo charakterizuje ich vnímanie vecí okolo seba a to sú tí, čo by si zaslúžili najviac hviezdičiek, pre ich vzostup hore. Akákoľvek snaha dosahovať čo najviac hviezdičiek kvôli zaujatiu miesta v okienku "najlepšie fotky", je vecou pýchy. Musím však aj pripomenúť, že sú medzi nami aj "flogáči" s neskutočne dobrými fotkami, ale ich kvalita nemá nič spoločné s egom, ale so šikovnosťou používať vlastný um a kreativitu, ktoré dostali nevedno odkial (môžte si domyslieť).

Inkognito

to je zaujimava fotka, paci sa, dojem kazdopadne znasobil stekophotov vyborny komentar, obidvaja by ste si zasluzili plny pocet bodov, ale Pravda zakazala ;(

hortinka

Ďakujem Vám všetkým za zastavenie a Tebe Steko zvlášť za čas, ktorý si venoval fotografii :)

mariano

pekne...

stekophoto

Názov nesie príliš ezoterický nádych, rád by som prejavil moje emotívne myslenie k tejto foto, nehľadiac na jej "vpuncovaný" názov. ...: Jedine "Pády" nás prinášajú vyššie, podmienkou je však "poučenie" sa z neho, resp. uznanie vlastnej chyby k zapríčineniu pádu. Jedine vtedy sme o stupienok vyššie. Tie schody vedú ta hore, to by malo byť našim cieľom. Čím viac pádov, tým viac schodíkov. A tieto tu na foto, tých je neúrekom, ale vedú hore, do toho "SVETLA" (nie ezoterického). Tam hore sme niekym "presvetleným" očakávaní a my máme už len pár pádov pred sebou a dosiahneme cieľ. Keďže je čas Vianoc, zanedlho privítame Nový rok, rád by som ti v zmysle, ktorý som ti práve vyložil, poprial radostné vianoce a do Nového roku ten BEZPÁDOVÝ rok, ako kresťan a použil túto foto ako pohľadnicu výlučne len tebe s textom nachádzajúcim sa práve tu. Foto je chváľou samou o sebe, je veľavraviaca, veľmi symbolická, ale kto všetko z nás to takto preciťuje ? Kto počuje ten emotívny hlas večnosti? (nie ste viazaný povinnosťou odpovedať)

Bengri

dobré

ppp

páči sa mi ...

Chaine

ach krásne... len vzostupy... Tvoje :)

dunkok

OK

milkafoto

Obdiv

RasG

zaujalo / páči

entvafangornova

wau..... som stratila reč aj písmenká...

oto56

... niekto miesto zostupu používa aj pád - fajn