Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Les v Štefanovej

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
jarka-kollarka

dík :-)

Ivan-Kišš

...super,takéto mám rád.....inak nemôžem iba dať max....

andrea.d

parádna

Zuzi

Čarovná lesná fotka. Mám pocit, že cítim vôňu ihličia a dreva:)

janulka

veľmi pekné...

jarka-kollarka

Pravdááá, stačí, určite si zájdem...alebo radšej "ZAJEDEM", už sa teším :-))) a DÍKY :-)

palolo

:-))), tak napr. BA-TN-IL-Pruské-Lednické Rovne- l. Dolná Breznica, za ňou je križovatka vpravo i vľavo, vpravo: Horná Breznica-Zubák / obrovský výber /, vľavo: smer Lednica / pred ňou, za ňou, kde len chceš :-)) /- II. Púchov-Dohňany-Záriečie-Mestečko-Lúky p/M- Čertov alebo Dešná, III. Púchov-Beluša-Belušské Slatiny-Mojtín. :-)) Je to o čosi bližšie ako do Terchovej, :-)). Stačí??? :-))

jarka-kollarka

Prosím ťa a nemohol by si mi prezradiť, kde konkrétne také lesy sú? Aby som nemusela za nimi jazdiť až do Terchovej? :-))

palolo

:-), veľmi dobre poznám ten pocit, aj tú mäkkosť ... a mám navyše výhodu, že tu u nás v Bielych Karpatoch také lesy /ešte/ sú ... vynikajúca atmo je tam i keď prší ... alebo keď sa vietor mierne opiera do korún...

jarka-kollarka

Tak tá atmo tam teda bola :-) U nás na Záhorí sú síce borovicové lesy (priamo v našej dedine sú ale listnaté), ale pocitu zo smrekového alebo jedľového lesa sa nevyrovná nič. Aj tu kedysi boli priamo v listnatých lesoch pásy smrečín, vkročila som do nich vždy s akousi posvätnou úctou. Bolo v nich tmavo a ticho a čisto...a pod nohami mäkko. Už sú vyrúbané (boli údajne choré) a tak teraz na dovolenke som sa nevedela toho pocitu nabažiť. Škoda, že na tej fotke nie je vidno tá mäkkosť pod nohami : hrubá vrstva ihličia prerastená machom ako ten najmäkší koberec.

palolo

ďakujem za koment... mne sa páči táto... ihličnaté lesy môžem vždy... má pre mňa atmo... :-)