Nahrajte fotku z vášho zariadenia

chlapské záležitosti

skúšala som..... chcelo by to lepšie, poteší ma každá rada :-)) je to fotené bez blesku v tmavšej izbe ...ak som pridala vyššie iso tak mi fotka šumela...ako spraviť tak aby bola ostrá aj bez blesku?

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Joe

*

julka

tiger , Konvalinka ďakujem za názor, cením si ich. čo sa týka uhlu pohľadu chcela som aj taký odzadu..v prvom momente keď som ich fotila tak vyzerali ako srdiečko :) ale samozrejme mám aj spredu ako pozerá do objektívu ale tá sa mi zdala bežná :-)

konvalinka

pri tej detskej kráse je naozaj škoda nevidieť tváričku :-) vzťah tých dvoch chlapov by bol určite lepšie vyjadrený / ale to je iba môj názor / a možno by si malého zaujala a nevrtel by sa a možno aj pozeral do objektívu :-)

Tiger

Ja si myslim, ze svetla (je na tejto fotke) az az.... Co mi prilis nesedi je UHOL POHLADU.

julka

marienka, marta ďakujem :-)

Marta

pekné foto

marienka

milé..

julka

ďakujem vám, dajú sa meniť nastavenia rôzne, skúšala som ale takto to bolo naj..bez statívu to fakt nešlo, boli rozmazané fotky .. entwa Ďakujem za link, už ho prezerám a listujem, že mi to skôr nenapadlo :-) Lucka , jano63 ďakujem :-)

jano63

milý námet

LuckaF

moc pekné!

entva

http://www.olympus.cz/consumer/208_18079.htm#Zkuste%20použít%20funkci%20Auto%20Bracket celkom užitočné rady

entva

@julka mám presne ten istý foťák, zistila som, že ked je málo svetla potrebuješ statív, v ruke to neudržíš. tiež skus sa tam pohrať aj s výberom v menu, myslím že je to WB. inak i ja čakám kedy do bytu zasvieti slnko:) pekný dníček

HA-306

pekna je skus dlhši čas a iso 200 ak ti to na olympuse ide nastaviť