Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Trnava

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Delilah

pekné foto

Jupiter

Som rád, že si pridala fotografiu. Ďakujem a tiež prajem všetko dobré.

konvalinka

@Jupiter Aj ja rada spomínam na flog, keď to tu žilo! Už to nikdy nebude také ako to bolo... Želám ti pekné leto v zdraví a šťastí a dobré svetlo, Jupiter!

Jupiter

pekný záber, aj ja som fotil tú uličku s vežou https://flog.pravda.sk/jupiter.flog?foto=680620

Jupiter

Tak to som rád, že pokračuješ, aj keď nie na flogu. Ja som tu na flogu nebol od roku 2013. Teraz som sa rozhodol, zverejniť za toto obdobie moje fotografie. Občas pridám aj novú fotku. Maj sa pekne Konvalinka, rád spomínam na začiatky na Flogu.

konvalinka

@Jupiter Srdečne zdravím. Fotografujem naše krásne Slovensko a venujem sa aj makru.

Jupiter

Ahoj fotografuješ ešte?

Jano0626

Este dodatok, ze po tejto ulici som velmi casto chodieval a ak si este pamatam, tak sme ho volali Hruby kostol. Mozno, ze si to mylim po tolkych rokoch, co som z Trnavy odisiel... :)

Jano0626

Prijemne Velkonocne sviatky ako Tebe, tak i celej Tvojej rodine zelam!

stekofm

s polutovaním,musím oznámiť, že mi nefunguje e-mail. Nedá sa písať. Ale prečítať sa dá, takže ďakujem za priania.

Jano0626

Tak my sme komunikovali uz v roku 2007, ked som po prvykrat zavital tu na flogu este ako Sherwood266 ale som vtedy stratil moznost sa vratit a tak som to skusal...( Tie fotografie sa nedali zvacsit a tak ten zazitok nebol az taky silny. Ani teraz sa to neda...)

konvalinka

@Jano0626 Ďakujem pekne za želanie. Aj ja Ti želám Veselé Vianoce a Šťastný nový rok. Na flogu už nie som dva roky, ale stále fotografujem Slovensko 😊🖐

Jano0626

Konvalinka, uz sme Ta, tu dlhsiu dobu nevideli. A ako sa Ti, dari? Prijemne prezitie Vianocnych sviatkov, vsetko najlepsie v Novom roku 2020, Tebe ako i celej Tvojej rodinke zelam! I ako kedysi este Giovanni266, tak aj teraz uz ako Jano0626, odvtedy, co som sa uz na moje stranky viac dostat nemohol...

stekofm

...asi áno, idem si dať nejaký prášek

konvalinka

@stekofm zdravím, otázka nižšie...

konvalinka

Dáme umelé dýchanie?

stekofm

ODPADNEM. (lapám po vzduchu - neviem sa prebrať)

stesan

super fotka

Giovanni266

Super zaber!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ján-K.

Vydarená fotečka! Tú uličku dôverne poznám zo svojich nespočetných služobných ciest do TT. A tak spomínam na tie mníšky, čo som tam pri nočnom fotení postretal, urobil im nočnú skupinovú fotku a oni sa z nej neskutočne tešili a obdivovali, že aj keď je to fotené za tmy, na fotke je všetko vidieť!

pterodaktyl

pekné)

hortinka

Konvalinečka, potešila si moju dušičku. Zažívam ťažké chvíle. Musím sa z toho vyfotiť. :) I Tebe prajem nech všetko zlé ťa obchádza a svetielko v duši:)

LuckaF

vďaka za pozdrav, tuláčka :) šťastlivo v novom roku!

whitehill

Konvalinka - prajem Tebe a celej rodine, krásné prežitie Vianočných sviatkov, zdravie a úspešný celý rok 2018.

SONY-Cyber-shot-6.0

Je to znova paráda... Tá lampa by vedela narozprávať, na koho si občas posvietila... Možno ju aj zamrzelo, že zaľúbeným nemohla posvietiť slabšie, súkromnejšie... * Je zvláštny čas. Letí rýchlejšie ako oblaky vo víchrici... No spomienky postoja. Uchopíš ich, pootáčaš z každej strany, aj oko zvlhne, no pousmeješ sa pri spomienkach na krásne chvíle, plné radosti, pokoja a lásky... * Zapáliš sviečku aj pri spoločnom kríži... Zaspomíname na tých, ktorých tu už niet... Nedávno bolo výročie, ke´d nás náhle opustil Viktor.vsk. Rozlúčenie nie je zabudnutie...

katka-makara

Pekná, jasná Trnava... ahoj konvalinka... dávno som sem nezablúdila, teším sa, že ešte pokračuješ... :)

whitehill

Konvalinka - ďakujem za krásne slová. Bolí to bolí, ale proti osudu nič nezmôžeme. Ešte že mám dobrých synov, ktorí mi pomáhajú.

whitehill

Milá Konvalinka - stalo sa to, čo som si vôbec nepripúšťal, opustila ma bábinka, ktorú si vždy pozdravovala. Je to pre mňa ťažké obdobie a bude to dlhšie trvať, aby to prebolelo.

hortinka

Konvalinka, aj ja som rada, že u @whitehill je všetko v poriadku a verím, že aj u vás :). Ďakujem za návštevu. Veľmi potešila. Verím, že počasie na Liptove nesklame a ty donesieš ďalšie skvelé zábery spod majestátneho :)

konvalinka

@whitehill Som rada, že je všetko v poriadku. Tebe aj bábinke želám veľa zdravia a šťastia v rodinnom kruhu. Veľa krásnych fotoúlovkov a nech sa vám dobre darí ❤

whitehill

Konvalinka, je to tak ako píše Hortinka. Monotónosť, fádnost a nesúdnosť, ma prestala baviť.Ďakujem za slovíčka, včetko je v poriadku.

hortinka

Konvalinka, máš pravdu, nič už nie je také, ako bolo pred tým..., aj J. Kirchner to tvrdí vo svojej pesničke, áno treba sa tešiť z kadého nového rána, ďakujem za slovíčka a pekný zvyšok leta želám, možno aj na Liptove :)

konvalinka

@hortinka Už tu nie je nič ako bolo, chýba mi ten srdečný kontakt a radosť, ktorá tu bola, ale všetko je nenávratne preč... nebuď smutná, teš sa z každého dňa so šumným obrázkom ❤❤❤❤❤

hortinka

Vidím, že blúdiš nie len horami ale aj mestami :). Veľmi pekne ďakujem za gratulku. Urobila mi veľkú radosť. Je mi smutno z toho, že @whitehill sa rozhodol z flogu odísť ...

whitehill

pekné foto, co poteší tá lucerna - ja som skončil na flogu

golopeter

Paráda 📷👍⭐⭐⭐⭐⭐

chocan

pekné

Echinocactus

Pekná fotka.