Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Trnava

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
stesan

super fotka

Giovanni266

Super zaber!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ján-K.

Vydarená fotečka! Tú uličku dôverne poznám zo svojich nespočetných služobných ciest do TT. A tak spomínam na tie mníšky, čo som tam pri nočnom fotení postretal, urobil im nočnú skupinovú fotku a oni sa z nej neskutočne tešili a obdivovali, že aj keď je to fotené za tmy, na fotke je všetko vidieť!

pterodaktyl

pekné)

hortinka

Konvalinečka, potešila si moju dušičku. Zažívam ťažké chvíle. Musím sa z toho vyfotiť. :) I Tebe prajem nech všetko zlé ťa obchádza a svetielko v duši:)

LuckaF

vďaka za pozdrav, tuláčka :) šťastlivo v novom roku!

whitehill

Konvalinka - prajem Tebe a celej rodine, krásné prežitie Vianočných sviatkov, zdravie a úspešný celý rok 2018.

SONY-Cyber-shot-6.0

Je to znova paráda... Tá lampa by vedela narozprávať, na koho si občas posvietila... Možno ju aj zamrzelo, že zaľúbeným nemohla posvietiť slabšie, súkromnejšie... * Je zvláštny čas. Letí rýchlejšie ako oblaky vo víchrici... No spomienky postoja. Uchopíš ich, pootáčaš z každej strany, aj oko zvlhne, no pousmeješ sa pri spomienkach na krásne chvíle, plné radosti, pokoja a lásky... * Zapáliš sviečku aj pri spoločnom kríži... Zaspomíname na tých, ktorých tu už niet... Nedávno bolo výročie, ke´d nás náhle opustil Viktor.vsk. Rozlúčenie nie je zabudnutie...

katka-makara

Pekná, jasná Trnava... ahoj konvalinka... dávno som sem nezablúdila, teším sa, že ešte pokračuješ... :)

whitehill

Konvalinka - ďakujem za krásne slová. Bolí to bolí, ale proti osudu nič nezmôžeme. Ešte že mám dobrých synov, ktorí mi pomáhajú.

whitehill

Milá Konvalinka - stalo sa to, čo som si vôbec nepripúšťal, opustila ma bábinka, ktorú si vždy pozdravovala. Je to pre mňa ťažké obdobie a bude to dlhšie trvať, aby to prebolelo.

hortinka

Konvalinka, aj ja som rada, že u @whitehill je všetko v poriadku a verím, že aj u vás :). Ďakujem za návštevu. Veľmi potešila. Verím, že počasie na Liptove nesklame a ty donesieš ďalšie skvelé zábery spod majestátneho :)

konvalinka

@whitehill Som rada, že je všetko v poriadku. Tebe aj bábinke želám veľa zdravia a šťastia v rodinnom kruhu. Veľa krásnych fotoúlovkov a nech sa vám dobre darí ❤

whitehill

Konvalinka, je to tak ako píše Hortinka. Monotónosť, fádnost a nesúdnosť, ma prestala baviť.Ďakujem za slovíčka, včetko je v poriadku.

hortinka

Konvalinka, máš pravdu, nič už nie je také, ako bolo pred tým..., aj J. Kirchner to tvrdí vo svojej pesničke, áno treba sa tešiť z kadého nového rána, ďakujem za slovíčka a pekný zvyšok leta želám, možno aj na Liptove :)

konvalinka

@hortinka Už tu nie je nič ako bolo, chýba mi ten srdečný kontakt a radosť, ktorá tu bola, ale všetko je nenávratne preč... nebuď smutná, teš sa z každého dňa so šumným obrázkom ❤❤❤❤❤

hortinka

Vidím, že blúdiš nie len horami ale aj mestami :). Veľmi pekne ďakujem za gratulku. Urobila mi veľkú radosť. Je mi smutno z toho, že @whitehill sa rozhodol z flogu odísť ...

whitehill

pekné foto, co poteší tá lucerna - ja som skončil na flogu

golopeter

Paráda 📷👍⭐⭐⭐⭐⭐

chocan

pekné

Echinocactus

Pekná fotka.