Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Veteránka na cestách

počas zimných dní ma občas chytí dobrý absťák ako sa hovorí a aspoň si prezerám fotky z mojich výletov :) toto bol taký malý výlet LC-Hriňová-Kokava-LC :) ak si spomínam nejakých 120km v sedle v jesennom chladnom počasí :)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
mariano

výborne, si moj človek... :)

Johnny_L

no jasne vybrus ani repas kluky som si nerobil ja na to nemam pomocky :D ale inak vsetko doma plus este s chlapom co brusil valec som riešil technicke veci ohladom vybrusu aby to urobil tak ako to treba lebo to niektori robia inak a nedodrzuju to co by mali.... mna to bavi celkom zatial kym nemam na lepsiu stačí aj MZtka celkom pre mna motorka ktorá sa nekazí je trochu nuda ja sa musím v niečom stále vrtať :)

mariano

ano, tak to má byť, super, každý motorkár tým prejde, úpravami, opravami a pod. ja som tiež poskladal "chopra" z Jawy 350/634 - rozobrať tak že zostal len rám a znova skladať, nastriekané, motor po výbruse (to som nerobil ja)+ nejaké tie doplnky a v tom je tá zábava, nadšenie :) a začínal som na Simsone (ked nerátam dedinské pouličné jazdy na pinčloch, mustangoch,175kách,250kach) a ked nebol benzín stačilo ked sme sa tlačili :)...

hasič

OK-fajn koníček

Johnny_L

@mariano to si mal pekné ukončenie sezóny :) snažím sa jazdiť opatrne ale zas nie ako slimák :) rád si vychutnávam jazdu a okolie a hlavne jazdím tak aby aj mašina sa netrápila aby vydržala čo najviac :) mám za sebou generálku motora ktorú som si robil sám doma na stole a od nej mám už 10 tisíc km za sebou bez nejakých problémov s motorom, s frajerkou sme sezonu ukončili koncom októbra sa mi zdá to ešte na pár dní bol taký pekný čas u nás Lučenec Fiľakovo Hostice RS Ožďany a domov taký pekný okruh celkom ale už na spiatočnej ceste domov bolo cítiť že je chladno momentálne ma čakajú opravy na nej aby som mohol ďalšiu sezónu jazdiť bez problémov :)

mariano

ano ano, poznám tie pocity, my sme ukončli sezónu 4.10. v Rakoviciach a okolí (pri Piešťanoch), bolo nás tam vyše 100 a vtedy bolo tiež chladno aj slabo pršalo, motorky špinavé, my tiež, ale zážitok super, ešte k tomu som vahral 3 ceny v tombole... :))) fajn že ťa to baví, jazdi opatrne... :)