Nahrajte fotku z vášho zariadenia

P

PEMAU

2.8K komentárov
0 followerov
1.3K fotiek
informácie

Informácie o flogerovi

Na Flogu od roku 2008

konvalika,Copaty...ďakujem!!!

vďaka,som rád že zaujala!

ruiger1,aj ja som rozmýšľal o tej linke,ale zdala sa mi vhodná...ten pohár v pohári je odraz druhého pohára a mám aj bez neho...vďaka za pripomienky!!!

dudros...áno,Vrbicke!

DUDIS,možno máš pravdu...ale na tejto som chcel zdôrazniť tú malosť ľudí alebo veľkosť prírody...neviem,možno to nevyšlo...

alenica,pokiaľ viem tak sú tam stále!

milos,myslím že je to tých mrakov na oblohe...

bob,neviem o čom točíš!!!

foto je o pocitoch a nie o TK a kompozícii...odo mňa len toľko!

...konvalinka,Vlasto...možno máte pravdu,keď sa tak pozerám mohol som ísť viac doprava...vďaka za názor,vážim si ich!!!

všetkým ďakujem za gratulky!!!

ďakujem...vážim si to!!!

Janka,však aj je,máš dobrý postreh!

nie,priamo z výhliadkovej lodi!!!

ostré je čo som chcel,a neostré taktiež,pekný deň!!!

konvalinka,hortinka...ďakujem!

ďakujem...tá sýtosť je spôsobená blízkosťou brehu kde som stál a tak trochu aj tieňom od svahu...viem,je to trochu moc sýte ale jeseň je aj o takých farbách!

ďakujem,so rád že sa páči!!! zofrem,gaspiT...to padanie je jav relatívny:-)

marienka,samozrejme prezradím...vybereš si 2 fotografie a potom ich v programe prekryješ...jednoduché a zároveň efektné!Z tými ohlasmi...už som si na tomto portáli na to zvykol...pekný deň!

ďakujem všetkým za zastavenie...som rád že sa páči a zaujala!!!

imrych...tu ti budem trochu oponovať,nad horami sa vznášala hmla,preto sa zdá že je obloha prepálená...hmla sa ťažko fotí,určite nie je dokonalá ale mna sa páči...vďaka za koment!

ďakujem!!!slová sú tu zbytočné...

ďakujem všetkým za písmenká aj gratulácie!

ďakujem,tieto miesta zbožňujem!!!

ďakujem,som rád že zaujala!

Tiger...práveže,ten vrch dáva tejto foto šťavu...nemyslím si že tú hmlu treba orezať...ale dík za názor,cením si každý!

ďakujem,som rád,že sa páči!

ďakujem všetkým,som rád,že zaujala!

jugin...máš pravdu,zmrvil som to...ráno som akosi dobre nevidel a teraz to celkom inak vyznie...zajtra dám originál...vďaka za koment a pripomienku,vidno že nejdeš z davom!!!

ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vďaka všetkým za gratulky som rád že som mohol potešiť!!! Pavol-Becík...je to fotené od Palúdzky,poznáš to tam?

bzuko...hľbka ostrosti je dobrá-ja som to tak chcel mať:-)))

DUDIS...dá,a hlavne tam bol chládoček a ticho,pokoj...proste pohoda!

entva...môže byť aj na nočnú,veď už bolo dosť neskoro večer a ja nie som expert na rybačku:-)

ďakujem,som rád že zaujala!!!!

no áno,len škoda že je to už len spomienka...každénu kto sa rád zaujíma o históriu tento ostrov vrelo odporúčam...história tu dýcha prakticky na každom kroku,ktomu prekrásne počasie a vynikájúce jedlo...no čo viac si priať!!!

entva...vraj áno,škoda že tam už nie je!!!

ďakujem všetkým za komentáre a blahoželania,vážim si každé! lokono...to s tým stromom máš trochu pravdu,aj ja som ho chcel mať ďalej,ale za mnou už bol plot a vpravo zase stará maringotka...takže je to taká z núdze cnosť...dík za koment!

vďaka všetkým,som rád že zaujala!!! Janko(môžem ťa tak volať?!),je to obec Partizánska Ľupča a máš pravdu teraz je tu nádherne!!! zofrem...nerozumiem prečo prepracovať,je to v podvečer a farby sú skutočné a kontrast ja mám na monitore dobrý... lokono,helka,entva,hortinka,whitehill...som poctený!

LuckaF...dobré očko,vystihla si to!ďakujem všetkým za kuky a komenty!

dík,som rád že sa páči...je to veľmi zaujímavé miesto...rád sa tam niekedy zas vrátim!!!

ďakujem,som rád že zaujala!Pancho,nemám ambíciu do TOP,mňa poteší každý uprimný komentár a záujem o moje amatérske foto...ale aj tak vďaka!

ďakujem,som poctený!

ďakujem helka!

som veľmi potešený všetkými návštevami...ďakujem!

vďaka všetkým za nakuknutie a komenty...všetky si vážim a inšpirujú ma!

ďakujem všetkým za gratulácie,vážim si to!!!

všetkým srdečná vďaka!!! mbfotoblog...mám aj takú,ale táto mi viac pasovala,dík za koment,vidím že sa aj zamýšľaš nad kompozíciou...fajn!

vďaka,som rád že zaujala!!!v zlatej hodinke sa oplatí túlať sa...

som potešený...ďakujem!!! LuckaF...dnes som dal aj niečo iné ako priehradu a verím že tiež zaujmú! Kate-Archer...Slovensko je nádherné a som rád že sa ti páčia,propagácia Slovenska je mojim veľkým snom,snáď mi niekedy podarí nejaká málá výstavka!!!

ďakujem,som rád že zaujala! imrych...horizont nepadá,je to zdanie,pretože sú tam dve línie brehu...kompozične-viem že je vľavo natesno,ale ozaj nedalo sa inak,stál som na kameni,vpravo a vľavo bola voda,iba vzad by som mohol,ale dík za pripomienky,vidno že si všímaš aj kompozíciu a to je len dobre!!!

vďaka všetkým za nakuknutie a komenty!!!som rád že sa páči!

helluska...ako väčšina mojich z priehrady Liptovská Mara!

vďaka všetkým...som rád že zaujala! helluska...priznávam bez mučenia-whisky,ale len trošííííííčka:-) Lucolla...fotím SONY DSRL-A200,takže tým...ďakujem! Janko,ďakujem!!!

vďaka,som rád že zaujala!

ďakujem za nakuknutie a pár písmeniek!

ďakujem! DUDIS...táto je z ruky,väčšinou robím z ruky,je to akčnejšie a rýchlejšie ale zas možno kvalita je horšia...nuž čo už!

ďakujem!!!!

ďakujem,som rád,že som sa mohol podeliť o prekrásne obrázky s vami!!!

vďaka!!!áno víkend sa vydaril,počasie pozývalo do prírody,tak som pozvanie prijal!

ďakujem,som rád že trochu zaujala!

vďaka všetkým za nahliadnutie a komenty!

samozrejme že nie,to je len taká filozofická otázka...ale láka...

vďaka všetkým za pristavenie...je to tesne po západe slnka,asi pri -10,už bol aj taký zimný opar v diaľke a je to aj vidieť(preto to nie je ostré)...presne tá jednoduchosť ma priťahuje,ide s toho taký pokoj!!!

ďakujem!!! hortinka...je to z druhej strany od Lipt.Trnovca...priehrada má veľa krásnych zákutí,rád sa sem vraciam,lebo vždy ma niečím prekvapí... bogo...som rád že si sa pristavil...no zlatá hodinka je zlatá hodinka:-)

bogo...je to len momentka,čakal som kedy sa objímu,ale čakal som márne...možno len začínajúca lááááááááska,chcel som trochu inú ako doteraz no neviem či sa podarila,to nechám na vás...vďaka za pristavenie a komenty,inšpirujú ma! mashakarolovdvor...vďaka,ale TOP asi nie,ale som rád že zaujala!

vďaka všetkým za zastavenie! bogo...viem 2/3 kompozícia je základ,ale ja som chcel zdôrazniť ten ľad v popredí...veď som na ňom aj ležal asi pri -10 takže si to právom zaslúži:-) mashakarolovdvor...vďaka za názor,ale ako som písal bogovi,mne sa ten ľad zdal zaujímavejší ako obloha a myslímže stojí zato aby zaberal väčšinu plochy. hortinka...som rád,že sa ti páčia,rád tam chodím a vždy je tam niečo nové...

ďakujem všetkým za gratulácie a priania do Nového roku-vážim si káždé!

konvalinka...radosť na mojej strane...som rád že sa Ti páči...verím,že aj pesnička!!!

ďakujem všetkým za krásne priania a milé slová...vážim si to!!!

soledud...ďakujem za uznanie-snažím sa!

vďaka!!! bogo...vidíš,toto ma nenapadlo...určite sa dalo,dobrá pripomienka-beriem! iygor...viac oblohy som tam nechcel,nebola ničím zaujímavá,to hlavné je tá cestčka...rámik je vec názoru,mne tam pasuje,zdôrazňuje jednoduchosť foto...dik za názor! zofrem...mne sa nezdá preostrená,áno,tie farby sú trochu sýtejšie,ale mne tam také jesenné pasujú...som rád,že si sa pristavil!

vďaka všetkým za milé komenty a blahoželania...nečakal som že sa dostane do TOP,pretože na tomto flogu to funguje trochu divne,ale vidím že sa tu nájdu aj fundovaní,ktorým je jedno že ja ich foto nekomentujem a nehviezdičkujem...stále sledujem tento flog,tu som začínal,zažil som tu veľa príjemných chvíľ...

hortinka...nie,nebol použitý žiadny filter. whitehill...jasne že tam ľudia chodia,ale toto bolo skoro ráno a zazrel som tam len jedného rybára...tie pohľady na pokojnú hladinu v pozadí z Chočom sú balzam na dušu a ja sem chodím často relaxovať...však je to vidieť aj z mojich záberov:-)

saguari...aj mňa to mrzí,ani nevieš ako...chcel som ju samostatne,ale boli priviazané spolu a táto je taký kompromis...ale má aj takú kde sú obidve spolu...dík za názor! LuckaF...to ešte nie je ľad,aj keď to tak vyzerá...je to taký povlak na hladine... ďakujem všetkým za nazretie a komenty!!!!

Tiger...vďaka,chcel som aby viac vynikla na čiernom pozadí... ďakujem všetkým...som rád že zaujala!

hortinka...presne na to som myslel...dobré očko:-)

entva...môže byť!!! Snaefrídur...ďakujem!

entva...krásny deň aj tebe...a vďaka...

entva...ďakujem...potešenie na mojej strane...vážim si takéto komentáre a inšpiruje ma to!

DUDIS....vďaka...nie je to ten istý strom,je to druhý,ktorý stojí pár metrov vedľa neho...preto aj ten názov...ten prvý je krásne košatý,zelený a tento naopak vrch uschnutý,zvláštne tvarovaný...snažím sa chodiť do prírody z otvorenými očami a ono sa mi to vracia...som rád že si sa pristavil,pretože na tomto flogu to už pomaly nie je o fotografii,ale o niečom inom....preto som prestal komentovať fotky...prezriem si ich...aj tvoje a vidím tvoj progres,len tak ďalej!!!! bororo...som rád že si sa pristavil! Jarmilka,yva,cicka1980,ingrid44,beata,Dumbierik...som rád,že vás zaujala a mňa to teši!!!

konvalinka...dík!

díííííííííííííííík!

ďakujem všetkým!

vďaka...chcel som to pozadie trochu netradičné...verím,že sa podarilo!

zofrem...je to skoro oproti slnku,takže na tráve sa trblieta slnečný svit a v pozadí už bol taký zvláštny opar...chcel som vystihnúť práve tento okamih! vďaka Joe,TRA,Jarmila,Ala...potešenie na mojej strane!