Nahrajte fotku z vášho zariadenia

z pláže

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
MATYX55

predstavivosti sa mädze nekladú... :-)

Ján-K.

Pekná! Tie slnečníky tam stoja ako vojaci na prehliadke. Vpredu v strede majú veliteľa :-)

kajano

Ešteže to počasie vyšlo....!?

pepo55

super..ako vojsko zľava biele-zprava žlté,,