Nahrajte fotku z vášho zariadenia

priehradná zima ....

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
malinka

@konvalinka , ďakujem veľmi pekne :)!

konvalinka

zostan svoja :-) mne sa tvoje fotocky pacia, maju atmosferu a dusu :-)

malinka

ďakujem :) Tigrík: ja začínam stále ... fotila som aj "analogofky" ale to ešte nepočítam ako moje fotozačiatky :) ..... takže začínam na digitál ;)

Tiger

V minimale si doma. zacinala si s digitalom, alebo analogom?

Ján-K.

Veľmi fajn, Katka!

nefotim

ešte nadhernej

malinka

Konvalinka, Chaine ... ďakujem za zastavenie :)!

malinka

Steko, ďakujem za písmenká ;) ..... filtre nepoužívam a úprava, ktorá Ťa hnevá a vytvára efekt tunela a rozmazaného okraja je softová ... je to úprava v jednoduchom editore Pisaca ... fascinujú ma analógové fotočky fotené staršími dobrými foťáčikmi ..... a nemám priestor sa zatiaľ venovať analógu ... tak takto klamem a fušujem :) , viem, že tým mnoho ľudí "rozčuľujem" a nepáčia sa im moje úpravy, ale s tým ja nič neurobím ;) ... pekný dník !

stekophoto

Malinka, skús nám prezradiť ako si dosiahla ten biely tunel (aj u tej mrazivej)? Nezdá sa mi to byť vadou a vlastnosťami objektívu, lebo tú mrazivú si robila iným objektívom (myslím si) a ten efekt je tam výraznejší. Nemala si náhodou nejaký "tlstý" filter? Tonalita, je u oboch veľmi dobrá, vykazujú určitý "grád" atraktívnosti, len mi vadí ten tmavý nejasný rám, uberajúci na pôžitku, akoby som pozeral z kanálu. Skú s nami diskutovať, chceme sa dozvedieť "nové fígle".

Chaine

ahoj Katka, idem sa vytešiť tvojimi fotkami... :)

konvalinka

aké melancholické fotečko... krásne