Nahrajte fotku z vášho zariadenia

návštevník

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
malinka

@CHR ďakujem za kritiku všetkého druhu, aj Váš návrh ako by ste fotili Vy. ( Ja som taký "antisystemák" , ani pri fotení nemám rada škatulku, aj keď uznávam, že isté zásady by platiť mali, pre mňa je fotka ako zrkadlo fotografa - mňa poteší, ak mi niekto napíše, že moje fotky pozná aj bez uvedenia autora, aj keď sú neostré, rozmazané, s prepalmi ..... nedokonalééé , ale moje :). Keď x - krát fotím ten istý objekt, x - krát ho zachytím inak, je to asi tým, že vždy je moje momentálne naladenie iné, aj ten istý objekt je v každom okamihu vlastne iný a podľa mňa, o tom je fotografia. Nie o naučených princípoch, nie o super výbave fotografa, nie o strojenej ateliérovej fotografii, ale o fotografovom vnímaní veci, každodenného života, o čare okamihu .... ale čo to píšem, veď ja nie som fotograf, ja som len človek, ktorý si robí radosť fotením :D ... snáď ste tento môj nekonečný koment zvládli dočítať až dokonca a ak áno, pekný dník prajem a radosť z fotkovania ;) )

malinka

@Jano0626 Ahoj, Janko, aj ja Ťa rada vidím, neviem, či som sa vrátila, nejako som rozklikla FLOG a asi len tak narýchlo prechádzam :))). Posielam pozdravy, verím, že si / ste OK a dobre sa vám vodí ;) !

golopeter

Jožko ježko📷👍⭐⭐⭐⭐⭐

pepo55

fajn,,myslím že autor vie prečo takto fotil.ostrené na oči-fajn.

flora

pekná f.

Loxodonta

Ježko Dežko

don

Pekné

CHR

Išiel by som do clony F/8 možno 10. Myslím, že ste ostrili na ňufák a tvár je pri tejto clone neostrá. Ale hrá to farbami, je to prirodzené, pekné. A hlavne oceňujem, že ste podali fyzický výkon pri fotení.

chocan

pekné

hasič

Jééééé, ten je zlatý...

Echinocactus

Krásny !

Jano0626

KATKA, ZDRAVIM TA! SOM RAD, ZE SI SA VRATILA PO DLHSEJ ODMLKE!!!

J.BOND

pekný záber ...