Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Vyletnený Liptov

neodolala som :-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Joe

*****

doom

super

mashakarolovdvor

všetky fotky čo si spravila na Lipt.Mare sú TOPky - skutočne nádhera. Ďakujem za prejavenú sústrasť. Olinka Čechová nie je moja príbuzná. Poznám ju len z veršov a listov, ktoré mi napísala. Bol to vzácny človek, akých je v dnešnej dobe len veľmi málo.

Marcela

@babicka, ďakujem :-)

babicka

*

Marcela

:-)

carlos.s

Tak já jenom přidám jedničku, nekomentuji :-)

Marcela

Ďakujem :-)

Inkognito

pekne

ivan8BB

Krásne.

pepo55

peknééé.

cicka1980

tá stredná na výšku je ok , dal som ti vtedy 5* ak si dobre pamätám .

Marcela

tá najstaršia fotka je ešte s Casiom 6 Mpx, škoda, že sa na ňom už nedajú založiť baterky...

Marcela

Ahoj Duško, vo všetkom s Tebou súhlasím, bola zlá viditeľnosť, pritom ostré svetlo atď. V tomto prípade mi to takto vyjde, keď nie som v tieni. A v zlatej hodinke poslednú dobu nemám čas fotiť. Mám aj ja lepšie fotky, teda podľa mňa, jedna je mobilom :-) http://flog.pravda.sk/marcelle.flog?foto=454399 http://flog.pravda.sk/marcelle.flog?foto=418525 http://flog.pravda.sk/marcelle.flog?foto=349298 pekný deň aj Tebe :-)

DUDIS

našiel som niečo podobné u PEMAU http://flog.pravda.sk/life2008.flog?foto=388032

DUDIS

@cicka1980 toto je lepší svetelný širokouhlý kompakt.. tak tam stačí aj menšia clona na dosiahnutie ostrého záberu v celej hĺbke.. ešte k tomu má menší čip a hyperfokálnu vzdialenosť nie je až tak nutné sledovať ako pri väčších čipoch ako APSC prípadne FF.. ešte k tomu nemá nič v popredí tak to nie je vôbec podstatné.. tu skôr nebolo ideálne počasie a prenos kontrastu bez filtrov nie je ideálny.. samozrejme majú na to vplyv aj filtre v optike ale pri kompaktoch sa na to až tak nepozerá.. ďalej odparovanie vody v okolí mary nie je to pravé orechové pre fotografa.. som tam asi pred mesiacom fotil a treba sa s tým dosť byť a výsledok nie je vždy najlepší.. preto je foto také "mdlé".. komponovať sa dá všeliako ale ani mne nesedí umiestnenie kostolíka.. myslím že som videl od teba (možno pemu) že komponovali - skalnatý breh v popredí ktorý sa ťahal dozadu po ľavej strane kostolík bol v zlatom reze a v pozadí s horami a mráčikmi.. to je síce klasické kompo ale výborne s tým kostolíkom ukáže.. ešte som tam nebol ale okolo 20,00 hod tam ísť a spraviť v tom kompe 4-8 záberov na výšku a spraviť panorámu.. musí to byť paráda.. niekedy sa pôjdem previesť.. toto foto som videl skôr ale nesedí mi.. ani farby ani kresba ani kompo.. ale ja som náročný.. tak ma neber moc vážne.. a pekný deň želám

Marcela

Ďakujem všetkým. @cicka1980, ja viem, že to myslíš so mnou dobre :-) Ale... max. clona je na Samsungu 7,2. Fotila som na prioritu clony a ďalej ako na 6,7 ma nepustilo. Mne sa ten kostolík tam páči, myslím, že fotku oživí. A vždy pozeráme so synom, že tá naša Mara je krivá. Fakt sa zle fotí :-)

Juraj

pekný záber

cicka1980

jaj a este som zabudol , kostolík , bud ako hlavní motív alebo bez neho , iba tam zavadzia !

cicka1980

zasa rúbeš landscape na f6,4 treba pricloniť aspoň na f11 alebo 16, foto bez kontrastu , a ešte aj nakrivo horizont !

RasG

kúzelný kraj, páči sa mi to!

nefotim

FAJNé, SOM SI ROZKLIKLA TIE letné vlnky a vidím aké je tam zaľudnené, teším sa že bolo u vas fajn*

kvoky

veľmi pekný pohľad. vtáča sa má dobre dnes už sú to 3 dni čo ho mám doma tak snáď sa to podarí.

Jarmila

super Marcelka ,pekne nám ten Liptov približuješ

Patrícia

Ozaj krásny výhľad...

helka

krásne foto

Marcela

Gabika, musíme si asi zobrať nejaký úver. Hneď toľké náklady na začiatku :-))) Belko, jednalo by sa len o prepravu do dovolenkovej destinácie. V prípade záujmu potom vyhliadkové lety :-)))

whitehill

Dievčatá, dajte pokoj s metlami, stačí nohy. Na tých metlách sa niečo nemusí postrehnúť. Rýchlosť je rýchlosť a tá I. kategória to je fofr.....

Chaine

Tak pre I. cenovú kategóriu kúpim elektrické a pre III. by mohli stačiť aj tie obyčajné :))

Marcela

Ďakujem pekne. @Chaine, v cestovke nerobím, aj keď mám nato kvalifikáciu :-) Ak by si helfla s dopravou, nejakú by som možno založila. Len si musíš kúpiť nejakú luxusnejšiu metlu :-)))

Chaine

super :) nerobíš náhodou v cestovke a takto nás lákaš?? :))

Ludmar

fajn pohľad

Echinocactus

+

moni36

krása

milkafoto

...verím. Je to krásna scenéria a Ty nám ju peknými obrázkami približuješ.

TRA

fajn