Nahrajte fotku z vášho zariadenia

pinka lesná

Skúšala som, ako to s tou 105mm bude pri vtákoch... Posúďte sami. :) ... Som s fotkou viacmenej spokojna. :)) Poprosím rozklik.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
podkrovie

supeer

Ján-K.

No ja myslím, že je to veľmi fajn fotka! A skutočne si myslím, že máš talent! Ja som v Tvojich rokoch začínal s kinofilmovou Smenou ...:-)))

Shobul

gratulka

Mils

dakujem vsetkym :)))

Michal-Benc

Ahoj, všimol som si tvoje fotografie, sú naozaj nádherne. Na tvoj vek máš veľký talent. Držím palce, aby Ti to išlo naďalej tak dobre, ako Ti to ide. S pozdravom Michal.

milkafoto

Blahoželám

arkanoid

pekné foto...to čo si sa pýtala je tamron 90 makro s medzikružkami...

jano63

GRATULUJEM

Jupiter

len skúšaj ďalej, snaha sa vždy cení, nie sme profesionáli, ale nadšenci, mne napríklad táto fotografia vraví ako krásne príroda obdarila tohto vtáčika farbami, ktoré ho dobre maskujú v jeho prirodzenom prostredí

Mils

jeej :))) dakujem :) potesilo ma prajem prijemny vikend :)

marienka

Srdečne gratulujem k výberu na dnes :-)

kmet

Blahoželám k výberu dňa !

Marcela

Milka, gratulujem tiež. P.S.: Na svoj vek fotíš naozaj skvelo

TRA

gratulka k výberu

hasič

Blahoželám k výberu na dnes!

Kate-Archer

na Tvoj vek a s Tvojim sklom, dievocka ...obdivuhodny vysledok...Zvysok hodnotenia ako @Ludmar...

Mils

dakujem :))

Romko

výbornééé

kvoky

Veru dobré to je

petersl

Mils si šikovná. Odfotiť malého vtáčika v lese nie je jednoduché. A ty si to zvládla - gratulujem.

Ján-K.

Nuž a ja sa len skromne pridávam a srdečne gratulujem k TOP!

Alenka_IL

super foto

zofrem

@Mils je to zázrak 105mm a toto.

hades3011

výborná fotka,gratulujem

Vicky7

Srdečne gratulujem k Top, skvelá práca :-)

petervelky

a ja som si myslel, že sa tu amatéri pochvália so svojimi vydarenými zábermi... Mils, je to krásna, podarená fotografia a úprimne ti blahoželám! Ešte aj to mimikry, ktoré dokumentuje splývavé pozadie dáva obrázku neopakovateľné čaro. Isto, keby mal človek špičkovú zrkadlovku a na nej nejaké vysoko svetelné "delo", aspoň 2,8/ 300mmvypadalo by to ináč, aj ostrosť, aj "odpich" od pozadia, aj, aj... Držím palce, len tak ďalej :-)))))

Mils

ouha... velmi pekne dakujem, ze ste posunuli tuto fotku k TOPkam i napriek jej urovni. Cenim si nazory vsetkych. Neviem, čo viac dodať. :)) ... Asi len, že ďakujem za zastavenie a slubujem, ze nabuduce to bude lepsie. ;)

smutny

hmm...

luboshko

gratulujem k TOP-ke

zofrem

Nádherné foto, krásne pozadie. Pridal by som trošku +EV aby bola foto exponovaná na "ftáčika". Orez by som volil úplne inak, nemám rád podivné pomery strán, najradšej presne 1:1 a 3:2.

nefotim

Mils, Ty si bojovníčka a je krásne koľko vydarených záberov máš a s každým ´dalším zbieraš skúsenosti. Ty máš latku vysoko a súťažíš tu s množstvom profíkov dokonca špecialistov v jednej oblasti. Foto sa mi páči, neprekáža mi červené na červenom, asi by bol lepší dojem ak by bol výrez dole pod konárikom a vravo kolmo s kmeňom stromu, čím by sa odstránila tá roztrieštenosť pozadia. Mňa ´fotenie´ unavuje a ani neriešim čo s tým ako takmer všetko čo nesúvisí priamo s maľovaním. Aj tam každu vec beriem stále ešte len ako prípravu či to al ono čo chcem vôbec nejako zvládnem.

Jarmila

je dobre ,že si začala skoro fotiť takže máš pred sebou ešte veľa rokov fotenia a veľa skúseností ,bogo má pravdu ,ale myslí to dobre z vlastných chýb sa najlepšie učí

Ludmar

Gratulujem k TOP! @Mils, nedaj sa znechutiť kritickými pripomienkami. Sú ľudia, ktorí sa vyjadrujú kriticky, avšak to nemyslia zle. Konkrétne @bogo sa vyjadril priamo, ale jeho slová vychádzajú z bohatých skúseností v tomto žánri. Treba sa len zamyslieť, o čom hovorí a skúsiť sa v budúcnosti vyhnúť kritizovaným veciam, keď uznáš, že sú oprávnené. Veď ty si autor svojich záberov a ty rozhoduješ o ich charaktere. Netreba rezignovať. Veď Tvoje foto zvieratiek sa ľuďom páčia. (Neber to ,prosím, ako poučenia, ale ako môj názor). Nemôžem však súhlasiť s pripomienkou, že hodnotenia nie sú úprimné, aspoň čo sa mňa týka je to nezmysel. Prajem dobré svetlo a veľa ďalších pekných záberov (aj vtáčikov).

hasič

Pre mňa je tam málo svetla a preto sa stráca v prostredí...

milkafoto

Gratulujem k TOP.

marienka

Srdečná gratulka k TOP :-)

duves

Ale hej, je to slušné

slakur

+

Tomik97

zdá sa mi, že trochu stráca kresbu na vrch hlavy a je dosť zašumená ...dosť splýva, ale zdá sa mi to zaujímavé..

Mils

Bol to viacmenej pokus. :) Ďakujem @bogo ... otvoril si mi oči. Máte pravdu. Mohla som sa viac pohrať s pozadím. Nabudúce skusim. Každopadne dakujem. Nabuduce pojdem na to inač. Alebo lepšie povedane nepojdem, lebo tento žaner je na mna dost naročny a objektiv mi to nedovoluje. Mozno inokedy. Dakujem za zastavenie, i napriek urovni fotky. :)

jarec

...pozadie bolo spomenuté, @bogo na 12 ročné dievča je to super,isto v skúsenejších rukách by to vyzeralo inak. @Mils držím palce.

bogo

Na stroj, aký máš v rukách, je to veľmi zlá fotka. Farebne neverná, neostrá a strašne zašumená. Pozadie nie je dobré. Bohužiaľ, nesúhlasím s predchádzajúcimi komentami a už vôbec s hodnoteniami, ktoré vôbec nie sú úprimné...

furčake

Vydarené foto, pekne vyniká línia zobáčik hlavička krídelka chvostík

entva

ja sa pridávam, mne sa páči!

milkafoto

Ja by som sa netrápila ...Je to tón v tóne. Mne sa to zdá zaujímavé.... Alebo mimikry????

Copaty

peknučkí

Mils

ano viem ... tot nešťastne pozadie ... ale musel si sadnut prave na borobicu :) co s nim spravim?

Patrícia

Pekný záber, len pozadie splýva s vtáčikom...

Ludmar

pekné foto

whitehill

super

kadeco

fajn, pekne vidno prečo má ten fták sfarbenie aké má

jano63

super

Johny18

Je to kvalita

TRA

fajn

Marcela

farby trochu splývajú, ale pozadie si nevyberieme. Inak ten tehlový odtieň je krásny

marienka

pekný záberik ... len by som skúsila komponovať, ak sa zamozrejme dá, s iným pozadím, kontrastnejším, tak ti to splýva farebne s vtáčikom