Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Koscie

HDR - asi nic moc:)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
ivan

Ten drôt si mohol vyretušovať, troška to dorovnať a inak sa mi to celkom páči. V Levoči bol vydaný kalendár so starými fotkami Levoče a boli veľmi podobné tejto Tvojej úprave. A ako píše Vorec, je to veľmi subjektívne, ale u mňa áno.

mbfotoblog

fíha, ako nejaké staré foto. tak to je drôt? myslel som si, že je to efekt, akoby poškodenie starej pohľadnice

voo

jasnee..dik..bol to len experiment..a podla mna nie celkom podareny:) 1. ten kabel tam nema co robit a 2. aj to hdr je trocha prehnane...len som skusal novy soft a tato fotka mi prisla na ranu...a toto z toho vyslo..

vorec

Mnooo... hadr je veľmi subjektívna záležitosť aj čo sa autorovho zámeru týka, aj čo sa diváckeho vnímania týka. Aj v intenciách keywords experiment to beriem ako experiment, na skúšku že čo to dá čo z toho vylezie. Väčšinou slabší motív sa zvykne nasoftiť aby sa aspoň niečo z toho vytrieskalo. Tu by som pôvodný zdrojový obrázok až tak nezatracoval, aj keď veľmi neohuruje... Pôvodný účel použitia hdr na rozšírenie dyn. rozsahu tu asi nebol snáď ani potrebný, takže to vnímam ako takú nepodarenejšiu omaľovánku, kvázi maľbu, aj keď nie z kategórie tých najhorších :)

Dumbierik

Škoda toho oblúkového drôtu, inak pááči