Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Oravská priehrada

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
malinka

aha, pod Slanickým dvorom :) ! Katuš, trochu sa tu u Teba hrabem :D a našla som toto :) - tilt šifťácke úpravy moc nemusím a sedia mi len u málo fotiek (píšem zo závisti, lebo som ešte neskúšala :D) - tu je to také pol na pol :). možno o seba niekde "zakopneme", keď zase prídeš navštíviť oravskú polku rodiny :) a budeš tu behať s foťáčikom :D, pekný dník !

tom

Zaujímavý počin :)

mirodinka

Ahoj Katka :o) Paci sa mi tento zaber!! Pekne si cele to okolie a pozadie rozostrila a lodka s rybarom sa vynimaju!!! Super, az sa tam vidim :o)) Brrrr, az na tu zimu co tam istotne je..... Ahojky )))

katka-makara

Vieš čo, Trstenú áno, ale potom viac, že Zákamenné, Novoť, Námestovo a okolie... zámok som už preliezla zo desaťkrát... aj v Zuberci som bola... ale nie všetko poznám...

Jupiter

Tak potom tie krajinkové moje celkom dobre asi poznáš, polovičná krajanka. Myslím na fotky od Magury, Budína, Ostražice, pohľady na Nižnú nad Oravou, Podbiel, Trstenú atď...

Ján-K.

Nuž tú ostrosť akosi postrádam aj ja a naviac mi to pripadá aj trošku zrnité ... Neviem, či je to tou neostrosťou ... A tiež neviem, či to bol zámer ... Tak ja Ti Kati neviem ... Akosi som v rozpakoch ...:-)))

anina

pekné

katka-makara

ja??? šak ja mám odtiaľ polovicu rodiny... :)))

Jupiter

Katka a Ty si sa kedy zatúlala k nám hore ? Pekne si ju urobila.

daniela-quadrantid

farebne aj kompozične je príjemná, trocha mi chýba niekde výraznejšia ostrosť, aj keď možno to bol zámer vyvolať pocit namaľovaného.

Maaaaam

:))