Nahrajte fotku z vášho zariadenia

DDV

Už je to niekoľko dní a nocí, čo som odišiel. Som unavený, špinavý a hladný.. Neprestávam dúfať. Viem, idem správnym smerom. Veď mám tú mapu. A podľa mapy by som mal byť zajtra ráno tam. Dnešná noc bude najdlhšia zo všetkých. Krutá a zároveň plná očakávaní ... Podrobne si pamätám každé slovo. Každý detail. Ženiem si čas, myšlienkami dopredu. Takže, pred koncom, budeš stáť na brehu. Uvidíš delfínmi plný oceán. Tie delfíny budú presvedčivo blafovať, že cez nich neprejdeš. Cez ich metúce divadielko, zbadáš ten ostrov. Áno, ten ... Ostrov pokoja! A tam budú lietať, tak poľahky ... Ráno. Som v cieli všetkých mojich cieľov. Áno, delfíny – klamať nevedia ... Áno, ty druhý, tie bytosti – naozaj lietajú tak ľahko a sú veľký ako mi ľudia! Áno, ako by oblečený v kostýmoch motýľov. No, ale tie krídla majú dolámané. Nie som sklamaný. Teraz už viem, že bez krídel len duša vzlietne!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Jarmila

nefotim to vystihla

helka

velmi zaujimave....foto i pismenka...

nefotim

dôverne to poznám, niektorí proste snívame..stále..a na začiatku je ten záber široký je to logické a dobré. veď cestu vieš. tak postupne to príde, mne trvalo desaťročia a raz dôjde že času už niet na otáľanie; dnes v´daka napr PC-blogom nik nemusí držať všetko v šuplíku; na BBC LE student blog october 2007 som písala študentovi robotiky z indickeho Vizagu(SATYA sa volá) ale on chce byť spisovateľom..

nefotim

máš zaujímavé fotky s iným pohľadom Robil si niekedy "výsadok" (vojenský termín) text mi pripomina tie zážitky.. ... ale ..aj teraz mi nedá.. lebo predposledný paragraf (asi z dôvodu gramatiky) je akýsi nezrozumiteľný.. Ráno. Som v cieli všetkých mojich cieľov. Viem, delfiny neklamú... Tí druhí,( tie bytosti), naozaj lietajú tak ľahko a sú veľkí/é ako my ľudia! Áno, akoby oblečení/é v kostýmoch motýľov. No len tie krídla majú dolámané. Uvidíš oceán plný delfínov....blafovať, že cez ne neprejdeš. Píš často a bude to tak dobré ako fotky!