Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Chalupa pod lesom

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
don

pekné farby každopádne

RasG

k ú z e l n é !!!

harmonika138

Vysvetlenie : o samotnú chalupu mi nešlo ani nejde .Chcel som tam mať líniu tieňov pred chalupou i líniu lesa za ňou. Hľadal som na mieste fotenia i doma ako sa jej vyhnúť,no všetko som nakoniec zamietol. (možno niekedy retuš) Ak čítame fotku zľava doprava ako sme zvyknutí pri čítaní,tak nás línia stromov v strede vedie smerom k chalupe.Tam na chvíľu oko zostane stáť a vracia sa smerom hore vedľa lesa k horizontu a zostane stáť. Ak by som fotku orezal pred chalupou zbavil by som sa vodiacej línie stromov za ňou a cesta,ktorá teraz končí medzi stromami a schovaná za chalupou by odrazu končila na okraji fotky,čo by nebolo dobré. Každý však máme svoje videnie-čo je napokon dobré a ja som vďačný za každé hodnotenie i komentár.

LuckaF

pekné svetlo, ale orez bez chalupy by bol lepší

DL

krásne

Gabson

krásne foto

harmonika138

@vevurkad- mal som aj širokáč 17-40mm len už by sa tam dostalo to, čo som nechcel aby tam bolo. Dosť mi však chýbalo ešte dlhšie sklo a statív,ktoré som nechal doma. Vďaka za hodnotenie a komentár.

vevurkad

dobré to je .. tu bi ti pomohol len širokáč, alebo viac obrázkov pospájať no to je zas o inom. Mne sa zas práve páčia tie polia a oželel by som chalupu. No ako som už napísal dobre to je jak je.

vevurkad

dobré to je .. tu bi ti pomohol len širokáč, alebo viac obrázkov pospájať no to je zas o inom. Mne sa zas práve páčia tie polia a oželel by som chalupu. No ako som už napísal dobre to je jak je.

harmonika138

Vďaka všetkým za hodnotenia a komentáre.

FDV-VP66

Pekný - západ slnka***

batles

Krása

harmonika138

@Ludmar,- je pravda že keď už som dal taký názov,bolo by dobré,aby chalupa mala aj výsostnejšie postavenie. Nespomenul som si na iný názov. (a nebola ničím výnimočná) Ďalej v pravo bol les v tieni a nebolo to veľmi zaujímavé. Zaujalo ma to čo vidieť a síce dlhé tiene,línie polí a ich farby pri zapadajúcom slnku. @tenderka- obloha bola trochu fádna a toto bol odtieň,ktorý sa mi v tom momente najviac páčil. Vďaka za hodnotenie a pripomienky.

tenderka

pekná - trocha ma mätie ružová obloha :)

Ludmar

Pekné foto. Možno tú chalupu trocha viac do zlatého rezu.

whitehill

pekné foto

moto-foto

..krásne miesto..

golopeter

Malebné miesto

dede-cek

Pohoda, klídek, tabáčak. Pekný záber.

hugan

pekná chalupa,ukrytá v tieni stromov...