Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Potok Mlynica

V Mlynickej doline

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
harmonika138

@Giovanni266,- ďakujem za návštevu a hodnotenia mojich fotiek.

Giovanni266

Krásna tatranská scenéria s valiacou sa horskou riavou!

harmonika138

Ďakujem všetkým za hodnotenia a komentáre.

FDV-VP66

Voda je super - a vzácna .

rekmarek

páči...

harmonika138

@Robson65, reťaze sú tam,ale len miestami a nič hrozné. Je to dosť široké,takže žiadne veľké zdržovanie a trvá to asi 12 možno 15 min. Je stadiaľ pekný výhľad jak dolu tak hore. Keď si pozrieš turistickú mapu dá sa pokračovať ďalej. Ja som sa musel ponáhľať dolu za partiou.

mariano

pené

Robson65

Mlynickou som šiel ale len po Skok, ďalej nie, ale budem musieť skúsiť aj ďalej...vraj je to ale popri vodopáde dosť náročné vyliezť hore nad vodopád, je to pravda? Ža sú tam reťaze a rebrík...aspoň také mám info :)

harmonika138

@Robson65- statív ... vieš dobre,že keď nie si pánom svojho času tak musíš určité veci vynechať. Nafotil som aj tak dosť záberov z tejto doliny no mohli byť aj trochu iné. Musel by som však ísť sám,alebo s fotografom. Naozaj sa tam dá nájsť viacero pekných kompozícii jak s potokom,tak s vodopádom. Treba mať v dispozícii aspoň 5-6 hod. .Záleží aj od toho kde by si chcel vyliezť.

Robson65

pekná kompozícia, toto miesto ma riadne láka, dá sa tam vymyslieť pekná kompozícia a z pekne máznutou vodou za dobrého svetla by to bolo fajn....niečo takéto som v tatrách hladal v malej studenej a nenašiel som vhodné kompo, škoda, že si nemal statív :)

don

tatranské potoky sú jedinečné

whitehill

pekné foto

J.BOND

to je fajn f.

golopeter

Pekné letné foto 📷👍⭐⭐⭐⭐⭐