Nahrajte fotku z vášho zariadenia

V červenej sukničke

Len tak, že aj farebnejšie obdobie je ako zima...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
harmonika138

@KomisarRex,-ja to viem už dávno o jeho ďalších identitách i jeho zjave i jeho deviantstve. Nechystám sa ho však liečiť.

KomisarRex

Jaro, tiež sa snažím proti tomuto zakomplexovanému chudákovi bojovať, on má z toho radosť, len tak neprestane. Tento môj flog je vytvorený len kvôli nemu, aby vedel, aké to je. Už si vypína aj komentáre, aby mu nemohli ľudia nadávať. On ma lekársku pomoc hneď nablízku, on sám je lekár, pôsobí v Írsku. Ak chceš vedieť ako vyzerá, pozri si môj profil, ten škodorafostný ksicht hovorí za všetko. Myslel si, že na to nikto nepríde, ako vyzerá. On si stále myslí, že je najchytrejší. A tie @Karlove-Vary vytiahol po dlhej dobe. Doteraz tu parazitoval s flogmi @Ujo-Albert, @fotografista-komunista, @Vnuk-JC, @voloda-iljic-einstajn a mozno má aj ďalšie. Už raz aj skonštatoval, ze odchádza z tohto flogu, jeho kompkex je však väčší. Najviac ma mrzrí, ze som upozornil na to aj administrátora flogu, nič s tým ale nerobia, ani mi neodpísali.

harmonika138

@Tiger- vidím,že ti to nepomohlo a zavolal si si na pomoc tvoje druhé ja- @Karlove-Vary, ale ani keď si povoláš i všetky ostatné svoje adresy neurobí ťa to šťastným. Mal by si vyhľadať odbornú lekársku pomoc. Ale Boh ti odpustí,lebo je napísané : blahoslavení chudobní duchom,lebo ich je kráľovstvo nebeské.

Echinocactus

Páči sa mi.

harmonika138

@Tiger,- keď si sa tu ukojil aspoň ti je lepšie ?

dunkok

velmi pekne...

whitehill

máš pravdu.............*****

DL

Pekne

Taormina

Krásne, už aby kvitli

jully

pekné

rekmarek

páči sa mi

pepo55

fajn,,príde ich doba,,tiež ich sledujem,,