Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Krajina pod Sitnom

Pohľad na oblaky a krajinu zo Sitna

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
petriko

Iveta-Zdenko: videl som fotky na vašej stránke. Musím povedať že ste extraliga a keby som sa raz mohol zúčastniť niekedy vašej fotoexpedície, tak to s radosťou urobím. Na tomto portáli je podľa mňa široká zmes fotografov, ktorí majú jedno spoločné - fotografovanie je pre nich vášeň a do svojich fotiek veľakrát dávajú svoje srdce. A asi aj preto dostávajú za svoje fotky 5 hviezdičiek. Možno by sa mala ku každej fotke vyjadrovať "odborná porota", čo by všetkých dokázalo posúvať dopredu. Vzhľadom na množstvo fotiek je to samozrejme nezmysel. Vašu prácu, ktorá je zrejme súčasne aj vašim koníčkom vám môžem len úprimne závidieť!

Iveta-Zdenko

To je prave problem tohoto portalu. Ludia tu nahadzu 5* na vsetko bez ohladu na kvalitu a potom si autor mysli ake ma dobre fotky a uz sa nepotrebuje zlepsovat. Tato fotka ma od kvalitnej fotky velmi daleko. A to by mohol clovek rozoznat aj bez vysokej skoly fotografovania:-)

petriko

Iveta-Zdenko: Ďakujem za výstižný kritický komentár. Možno sa podobných nedostatkov v budúcnosti vyvarujem. A možno ani nie. Niekomu sa páčia moje fotky aj s uvedenými chybami. Apropo: Nie každý má vysokú školu fotografovania.

Bengri

krásny pohľad

Iveta-Zdenko

15 absolutorii za vrstevnice (napoveda - staci pozriet na oblohu). Useknute kriky v strede su ako past na oko, LDR, PDR oba rusive atd..

Sykorka

+++

hasič

Fajn....

hasič

Fajn....

Ján-K.

Veľmi pekná!

RasG

parádička

Ludmar

Pekné foto. Možno by som farby trocha "priteplil".

rekmarek

páči sa mi

greenhorn

Krása. Posledné dni príroda kreslí na oblohe parádne výjavy. Ale už by sme aj slniečko uvítali :)

jully

pekný pohľad

Echinocactus

Pekné !

stefann

pekný pohľad

chocan

Fajn

ivker

+