Nahrajte fotku z vášho zariadenia

posedenie na horúce dni :-)

pohodlné a fajn

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
A-G-E-N-T

betonarka ci lavicka

reny5193

No aj to by šlo, ale tak veď na porovnanie sa môže dať sem aj prerobená... A za skúšku nič nedáš, no dobre možno pár minút... ;-) Verím že bez toho by to bolo lepšie. A ešte, mne by sa tam možno hodil aj prevod do čb. :-) ale to už asi len vymýšľam :-))

RasG

reny, žiaľ bez toho špagátu to nešlo... skôr so ho mohol nejako vyretušovať... ale teraz to je už jedno :-)))

reny5193

Fu to som rada, keď sa nehneváš... ako pamiatku to beriem, ale nedalo sa to nejako odfotiť aj bez toho špagátu a tak?? To bol len môj názor na vec... :-) keď málokto tu niečo úprimne napíše... :-) Ďakujem aj za nakuknutie u mňa... :-)

reny5193

Nemám nič proti @RasG , ale @Iwko má pravdu, foto má dosť chýb. Možno ešte keby na tej lavičke niečo zaujímavé je, alebo niekto tam sedí... Tak by sa mi to potom zdalo lepšie... lebo takto pozriem sa na fotku a prvé čo si všimnem je ten biely špagát... Myslím, že tu máš aj lepšie/zaujímavejšie fotky ako je táto... A ak sa nepáči môj názor, tak prepáč...

nefotim

bude to to druhé iwko :)..žiwot je naozaj ale naozaj pestý..a nemusí byť vždy podľa lineára...

Iwko

nechcem nikoho urazat, su rozne nazory, ale cim je tato fotka taka zaujimava, ze ma 9x5*? ten skus spagatu tiahnuci sa cez dolnu cast tomu skodi, plotik odseknuty, vlavo kusok kamena a kompo na stred, co sa tu dost kritizuje... neviem, bud sa na to pozeram zle, alebo nerozumiem tomuto druhu fotografie..

vojtoPN

fajn

vojtoPN

fajn

FDV-VP66

dobrá f.****

Chaine

celkom zaujímavé posedenie.. :))

Daniela999

dobré:-)

pterodaktyl

***

pepo55

lavica obžalovaných,,,

Copaty

lavička veterán

leVarie

to musí byť pekná starinka.... pekne objavuješ.... :)