Nahrajte fotku z vášho zariadenia

ukrytý v zeleni...

Harmonika138: 1000x1000 pix, 72dpi...napísal som ti to na posúdenie kresby a konverzie :) Takto to dávam ja. Ty ako?

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Robson65

@golopeter: ono to uz nebol az taky poobednajsi cas, bol som tam v septembri a slnko zapadalo o 19tej, takze toto bolo fotene takmer v zaciatkoch zlatej hodinky, ale bolo mierne pod mrakom, takze svetlo bolo idealne na vodopady :) dik, potesil si

harmonika138

@Robson65 - s touto fotkou som "stváral" všetko možné v zoneri všetky možné variácie . V počítači po zmenšení to vždy bolo dobré,ale akonáhle som to dal na flog tak mi to rozštvorčekovalo. 604207 urobilo mi to i na iných hlavne kde je taká, na detaily bohatá scéna napr. aj tu: http://flog.pravda.sk/patriot.flog?foto=603054 . Teraz zmenšujem v PS. Vďaka za pomoc pri riešení problému. Pýtal som sa i zriaďovateľa stránky prečo to robí no nedostal som odpoveď. Overil som si to viac krát,že keď dáš akúkoľvek malú fotku pod hranicou udávanou flogom,tak ju aj tak vždy zmenší. Všetko dobré prajem !

batles

toto by som chcel absolvovat, ked budem velky

flora

pekné

Ludmar

veľmi pekný pohľad

golopeter

V tomto teréne sa asi nedalo viac v pravo zatiahnuť, v tomto čase poobedňajšom bolo pre Teba fajn svetlo, dávam k obľúbeným ™ 📷 👍 🆗 ⭐⭐⭐⭐⭐

Robson65

@harmonika138: pri vodopádoch kvôli času idem až do f16tky, s týmto sklom je to ešte na hranici difrakcie a s CPLkom by som inak nedosiahol 1 sekundu...so širokáčom ostrím vždy na falošnú hyperfokálku, do spodnej tretiny scény :) inak už dlho špekulujem prečo tú kresbu tak rozpíja a je to hlavne tu na flogu...mne v podstate robí určitý resampling aj zoner, lebo z LRka exportujem výstup na 300 dpi a doostrujem a odšumujem v zoneri (to sa mi najviac osvedčilo) a zoner mi to ukladá na 72 dpi, čiže už tam dochádza k prevzorkovaniu...musím ešte poskúšať :)

harmonika138

Je to iná scéna ako predchádzajúce Tvoje fotky.Povedal by som,že oproti nim je tu kresba slabšia aj keď vidím,že je použité dosť veľké clonové číslo. Neviem kde si ostril,ale najzreteľnejšie sa mi javia kríky nad vodopádom.

harmonika138

1350x900pix, 96dpi.