Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Telo ako dôkaz...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Sjuzi

dík Mimina :)))

Mimina

http://www.photoserver.eu/zobrazeni_fotky.php?cislo_fotky=70374 http://www.photoserver.eu/zobrazeni_fotky.php?cislo_fotky=118073 http://www.photoserver.eu/zobrazeni_fotky.php?cislo_fotky=123369 http://www.photoserver.eu/zobrazeni_fotky.php?cislo_fotky=59413 ...atď...

Mimina

Ten korzet jej odstáva,to nevyzerá dobre...ani tá točená hrubá reťaz nie je pekná......to ramienko je divné,to je to gumenné priesvitné? Všetci tí chlapi,ktorým sa to páči,asi nevideli nikdy dobrú fotku tohoto žánru,dúfam,že som nikoho neurazila.Sju,myslím,že ma už dobre poznáš,hovorím SVOJ názor na fotku,a Teba by to malo nakopnúť,aby si to vyfotila lepšie...

Sjuzi

Mimina asi nemáš pokiaľ neodignoruješ všetkých chlapov čo tu nechali svoj koment.... jediný jeden vyjadril svoj záporný postoj aj to vyústilo v duel.... :)

Mimina

...asi mám chlapský pohľad na ženy,ale súhlasím s bogom,ani mne sa to nepáči...

Sjuzi

ďakujem Truhlík :) Pavol keď je reč o komentoch tak som si zaspomínala, niekto sa tu k modelu aj hlási... takže Katka necháš sa presvedčiť ?.... ,)

Pavol-Bacik

myslím že keby tam bol záber aj na tvár,tak táto fotka by mala dosť veľký úspech.Skús presvedčiť modelku,veď ak to takto jemne nafotíš,tak na tom nie je nič zlé,práve naopak...

truhlik

:) pekne, fajne, mnam.... naozaj

Sjuzi

:) Pavol ďakujem .... v tomto prípade to bol jednoznačne zámer... s tvárou by fotografia nebola na flogu...

Pavol-Bacik

no,touto fotkou sa ti podarilo rozpúdiť poriadnu diskusiu...takže foto zaujalo a fotograf môže byť spokojný.Môj názor je taký-kompo až príliš moc zamerané na prsia a tak to vyznieva dosť eroticky.Ak to bol zámer,tak potom ok.Ale podľa mňa by to bolo lepšie aj s tvárou...Ale to je len môj názor.

Sjuzi

Straphanger nie, nie som to ja :)

Sjuzi

... odpoveď už poznáte :)))

vsk

no čím, šak nepoviem nahlas

katka-makara

nechala by som sa ukecať, keby nebolo vidieť, že som to ja.... :)))

straphanger

Sjuzi inak to si ty na tej fotke???? :))))

čmelák

Akurát do pusy.

Sjuzi

:)

straphanger

fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha zda sa mi že tato fotečka vyvolala konfrontácie a to je super. 5*****

Vetrik

Ivan!!!! mám síce po 60-tke, ale hlásim sa, môj starý keď si zoberie okuliare, hovorí že tam ešte dačo vidí... No a korzet sa určite nájde..

ivan

Aj ja sa chcem zapojiť ! Dobrovoľníčky hláste sa u mňa...

Sjuzi

... nuž Bogo sám si si o to koledoval :) Kral mysiak máš moje sympatie ,)

bogo

Ty si ma teda riadne povzbudil, len čo je pravda...

kral-mysiak

tak tak, nech ti panbozko pomaha a nech sa ti pri tom netrasu ruky (:

bogo

Baby, neserte ma ! Neviete, o čom je mužský pohľad ! Nechcem modelku uraziť...Teraz ste ma vyprovokovali na duel. Až nájdem vhodný model, ukážem vám, ako sa muži dívajú na ženy... :-))))) Len to, že som to doteraz nikdy nefotil. To teda bude sranda... Pane Bože, pomáhaj mi...

Sjuzi

Vetrík ďakujem potešila si :) Bogo a tvoj postoj než aby ma nahneval ma skôr vyhecoval k väčšej aktivite ... presvedčím ťa ...

Sjuzi

:) Bogo omyl... nevieš ma rozčúliť ...práve ja beriem každého vecný názor len sa ale nehnevaj tiež s ním nemusím vždy súhlasiť, čo sa práve pri tejto fotografii aj udialo ... ,) ja sa pridávam v tomto prípade ku Katke + pretože mne sa páči krása aj ženského tela :)

katka-makara

zamotám sa k Vám.... mne sa zdá v pohode, ale to prádlo sa mi tiež nepáči...tie kostice srandovne odstávajú... niečo na tom možno bude, že muži by mali fotiť ženy... + ženy, ktorým sa páčia ženy.... na druhej strane Bogo - ženy možno niekedy odhalia iné uhly pohľadu, také, ktoré by mužovi ako fotografovi nenapadli...

bogo

Ja som nepovedal, že ženy nesmú fotiť ženy, len som myslel, že ženy by mali fotiť muži... Oni fakt vedia, čo je na ženách naj... Vedia sa na nich podívať ináč... Ženy to nevedia, sorry... A nehnevaj sa na mňa, práskol som ti svoj názor. Až tak som ťa rozčúlil ??? Túto fotku neberiem a basta! Vieš oveľa, oveľa lepšie.

Vetrik

aj ked som žena, veĺmi sa mi páči toto krásne popredie... Fotografia mi pripadá veĺmi zaujímava a neviem prečo by tu nemala byť.. nie je to žiadne porno, ale krásne, ba až umelecké foto.

Sjuzi

Vsk :) nenaháňaj ,) teda ale rada by som videla tvoj monitor ...:)) čím ho potom umývaš ? :)

Sjuzi

nuž Bogo aj tvoj názor je názor ja sa pozerám na fotografiu ako celok rozhodne nemám ňou v úmysle upútať ako píšeš ,,senilných pánov,, a už rozhodne nesúhlasím s tvojim názorom žeby ženy nemali fotiť ženy je veľa dobrých fotografiek ktoré práve v tejto téme prerazili ... nie telom ale fotografiou som chcela niečo dokázať a je mi hrozne ľúto že si to nepochopil ... ja som s fotografiou aj objektom nateraz spokojná a verím že nasledujúcimi budem ešte viac :) ... a možno dáma chcela vyzerať práve ako z čias Ludvíka XIV- teho, prečo nie?

bogo

No Zuzka, som vo veľkých rozpakoch...Tie prsia mi pripadajú ako z čias Ludvíka XIV., keď obstarožné dámy sa zväzovali do korzetov a snažili sa upútať senilných pánov "nadvihnutím" svojich vädnúcich vnád. Polovicu tela zaberá neestetické spodné prádlo, vrezané pravé ramienko do tela, pokožka vyzerá pri tom svetle staro, o reťazi ani nehovorím. Ženy by nemali fotiť ženy...Neviem, čo si chcela tým telom dokázať... ??? To je môj názor.

vsk

jasnačka, kvapôčky, sa vyznám tak daj na dobrú radu. už to tam malo byť, ja som na monitore fixom domaloval a je to bomba ! za vela *

Sjuzi

Pemau díky :))) skúr som za tie kvapôčky ,)

PEMAU

nedalo mi...a prišiel som ešte raz...ok,keď retiazka,tak jemnejšia a dlhšia až do...to teraz len vymýšľam...ale za pokus by to stálo,nie?

Sjuzi

ďakujem :) ... Janko vyznáš sa , vieš ,)

Ján-K.

Nuž modelka je to rozhodne TOP a fotka rozhodne veľmi fajn! Nechcem sa tu zapájať do diskusie o tej retiazke, pretože si myslím, že to je viac otázka individuálneho vkusu a názoru... Myslím si však, že z fotografickej stránky je to nesporne veľmi dobrá fotka.

jugin

pekná len tá retiazka to tam trošku ruší ;-)

Sjuzi

Pato čakala som to :))) ... pretože... veď už asi aj vieš že netrepem do vetra ,)

Pato

čo som povedal, beriem spat :-)

ivan

Sjuzi páči. A foto tiež... :-)

vsk

hen čo zasa vystrájam 5 som zabudol, lebo 3 už tam boli takže teraz tam je 8 ? :-D

vsk

Tý brďo, to je kus 5*************************************************** až sa mi rating zasekol Áno, citujem : možno už len kvapky proste niečo na pokožku, na dekolt ! Daj ! zobral som si ju, no a čo aj keď je biela bielou ale prsa sú prsa to neošáliš ! ale ten dekolt okvapkaný, to je výzva, davaj !

Sjuzi

Julka nedá mi nevrátiť sa k tvojmu komentu ... tá retiazka áno tiež mám pocit že by ostalo bez nej prázdno, potom možno už len kvapky proste niečo na pokožku, na dekolt mohlo by to byť zaujímavé ,)

Sjuzi

ďakujem Karabin :)

Karabin1

pekne

Sjuzi

Juraj díky :) to ppp: neoplácam ani nikomu neuberám právo vyjadriť svoj názor, a ako tvoja protireakcia? sorry na to nemienim reagovať ...

ppp

... žeby to bola ta správna téma ? ( ber resp. berte to ako protireakciu na Váš komentár na "otlakovú" resp. na tú fotografiu z Lúrd...) ... aj napriek tomu s úctou PPP

Juraj

u mňa OK!

Sjuzi

:) Grétka ďakujem ,)

greta

provokacne, no pokozka je nadherna

Sjuzi

pato som rada že ti splatím tvoje kvapky i keď ku kvapkám som sa ešte nedostala ,) proti ideš iba cielene... normálne osvetľujem tiež z bokov... ,)

Pato

zajtra budem skusat, mna proti softu fotit nenapadlo, vzdy ho davam z boku

Sjuzi

:)paťul, nikto ťa predsa nejde biť ,) keď fotíš proti softboxu zákonite ideš do prepalu ktorý v danom prípade využívaš vo svoj prospech ,)

julka

pekné decentné foto :-)) a retiazka to doplňa, inak by boli rohy fotky prázdne :-))

mbfotoblog

retiazka ok, nevadí

Pato

nebite ma, heeej :-)

Sjuzi

:)) v tomto prípade ani ja ...

kral-mysiak

nesuhlasim s nesuhlasom

Sjuzi

Pemau retiazku ok myslela som že obohatí snímku :) samozrejme že moje... dielo ,)

PEMAU

tvoje???dobrý nápad...aj u mňa asi retiazku dole!

Pato

no mysiak, dovolim si nesuhlasit

Sjuzi

ďakujem :) ... Pato biela musí byť biela je to objekt fotený voči vysvietenému softboxu, týmto postupom inú ako bielu nedostaneš ,)

kral-mysiak

biela je biela stale rovnako a dobre, len retiazku dole

Pato

telo ok ale ta biela je moooooooooc biela :-)

sima

Dobrý nápad, len mi to trošku nesedí...prepáč .-)