Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Vlaňajšie Sherry

...zostali vlani na záhrade, nikto ich už nechcel jesť. Už sme ich mali pokrky. Dnes sa mi javia ako skvelý objekt pre "fotografické žrádlo". Ochutnajte (očami fotografa), možno sa vám budú dobre zbiehať slinky čosi podobné cvaknúť.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
stekofm

@age-2015 hovoril som vlastne o sebe, mám 71, a 0-Rh+ - - -akože máme niečo spoločné, - to je sranda, si sa nasral a zresetil svoj flog, vzal si to s ťažkým srdcom na seba. No čo už?

age-2015

No měl by jsi se více zaměřit na rozbor toho co napíšeš, protože píšeš chybné informace, je pěkné, že víš co je RH faktor positiv či negativ a odkud pochází člověk, jistě jsi četl o 3 a 4 zubech archeology. Měl jsem se vykašlat na komenty , než poslouchat tvé hlouposti. Už jsi slyšel slovo tempeh (výrobce -Dobruška) apod. prošlo to fermentačním procesem, ty masožravec, je vidět, že se snažíš buď urážet, nebo jsi ještě dítě, obojí navíc ve východní civilizaci. takže kvůli takovým to namyšleným hlupákům končím u vás s fotkama ty bylinožravec nebo spíš blboun nejapný viz šimek-grosman. 19:51 !

stekofm

@age-2015 ...oblievaš ma skúsenosťami sedemdesiatnika a určite máš krvnú skupinu 0 (NULA) Rh+ Mäsožraves jak vyšitý aj napriek tomu, že pochadzame s prepáčením z bylinožravca.

age-2015

Z rozhovoru u jiné fotky, jsem vypozoroval, že se zabýváš obživou "co dům dá" nebo spíš pole lán, má to šmrnc, a viděl jsem za těch 21 roků na netu spoustu i profíků co takovéto věci dělali, jako relax dobré, ale živit se tím? Uf .... Jo zapomněl jsem pochválit, jsi jako můj protiklad, co téměř nejí zeleninu, jen v polévce a ovoce pár krát za rok:-)

J.BOND

výborne práca

harmonika138

V tej Tekovskej župe sa nedarí iba hroznu,ale aj rajčiakom. ...

monja

Tiež sa mi veľmi páčia tvoje fotomontáže - kto vie, ten vie!

soloactivity

Ja som sa nachytala na tej prvej v poradí "Muž na bicykli v poli a v diaľke bociany s domom" :) ...netušila som, že je to "fotomanipulácia". Ale i tak môže byť tento druh umenia! Budem sa snažiť, aby ma to pri štandardnom fotení inšpirovalo ;) ...už len tých trpaslíkov nájť, aby pózovali :) :)

DL

Páčia sa mi tvoje fotomontáže....je to iné, nápadité, pekné....