Nahrajte fotku z vášho zariadenia

..veru, ťažký život

Tento portrét vznikol v lete roku 2013, keď sme boli pozvaní na jednu opekačku do známych. Vznikol mi tam menší prepal, ktorý som sa pokúsil stiahnuť, na mojom monitore ho nevidno, neviem ako na vašich. Ale predsa som tú fotku sem musel pridať, pretože vo mne evokuje nejaký "životný príbeh" :) Prajem príjemný ničím nerušený deň :) PS: Táto staršia dáma mala vtedy 88 rokov :)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
rylo

ako vravia ostatni :) nebedakajme nad prepalmi (niekedy ich proste budes mat ci sa aj na hlavu postavis... ;-) a hlasovanie typu mam najviac hviezdiciek, na to mozes S R A T! Poriadni fotaci tu davaju fotky pre potechu oka, nie pre egomasturbaciu :) Len pekne fot... a na prepaly ser. Takych este bude. Fotka je vynikajuca :) Ja mam par portretov z Ciny a Afriky, ale kedze tu davam len prirodu... :) tak smola :) (niektore su na konkurencnom smeckarskom foto portali :P )

Marianne

prekrásna. pohľad starkej hovorí veľa ...

Sykorka

krásny portrét

nefotim

netreba lamentovať vôbec nad nejakým hlasovaním, aj na iných stránkach to ide tak, že dostaneš hlas hlavne ak si sám aktívny v hlasovaní...málokedy to asi v živote ide tak, že sedím si ticho v kúte a čakám, že ma druhí vystrelia na výslnie.../to nie pre Teba Tomi, Ty, viem, si ideš svojou cestou, pekný víkend!

lubi

aj som trochu sklamaná z hlasovania, čakala som viac hlasov...toto foto nie je o dokonalosti, ale o príbehu človeka... zachytený každý deň v očiach, vráske, vlasoch,pohľade... čas a plnosť dní...nech sa Ti darí vidieť ľudí okolo seba, aj na fotografii...

MartINfoto

Gratulujem. skvelá fotka.

Ján-K.

Veľmi pekná! A naozaj jej tvár odráža životný príbeh! Nemala to v živote jednoduché!

Tomik97

Ďakujem veľmi pekne :)

nefotim

foto s veľkým príbehom, také patrí do top! gratulujem

Tomik97

Ďakujem :)

batles

nádherný portrét

hugan

krásne si to vystihol...

alentica

mne sa tiež veľmi páči Ps trošku mi pripomenula moju starú mamu...

Tomik97

@silvia.kordosova máš veľkú pravdu, ja to vždy hovorím... a ďakujem :)

silvia.kordosova

Každý človek je svojim spôsobom krásny, bez rozdielu veku. Je len na fotografovi, aby túto krásu dokázal správne vystihnúť. Myslím si, že sa ti to na tomto zábere výborne podarilo.

harmonika138

@Tomik97 - O.K.

Tomik97

@petokato problém bol ten, že som túto fotku upravil až prednedávnom a už som ju nemal v RAW formáte, upravoval som to v adobe lightroom 3 :) a predtým v zoneri ale zistil som že adobe je lepší čo sa týka RAWu :) @harmonika138 ruka je trochu na tesno, ale so starými ľuďmi to je niekedy ako s malými deťmi :) "neposedia na jednom mieste".. @P-1956 Ďakujem veľmi pekne.. to len preto, lebo si uvedomujem, čo si niekedy museli dnes už starí ľudia prežiť za tie roky, a často aj tých ťažkých chvíľ a rokov. Už len z rozprávania, vrások a hlavne z toho, že podstatnú časť života od detstva som trávil a trávim pri babke vo Vyšnej Jablonke :) Všetkým ostatným veľmi pekne ďakujem za návštevu :)

kajka

v tej tvári si znázornil všetko,čo si chcel....čítam....krásny portrét

petokato

nezaťažuj sa prepalmi, pokiaľ neplánuješ fotky tlačiť, lebo len vtedy sa prepal prejaví prakticky. celkovo portrét veľmi dobrý. viac by si z toho dostal už len použitím lepšieho softvéru

jully

pekné

P-1956

je hodné obdivu, že taký mladý človek má v sebe toľko citu, keď mnohí mladí dnes vyznávajú často iné "hodnoty"...

P-1956

krásna...aj každá vrásočka v tvári...

duzo

Foto sa páči.

harmonika138

Je poznať,že ten prepal v tvári bol,aj dolu ruka je trochu na tesno. Zachytil si však dobre tie roky, smútok a bôľ starenky tak,že pohľad na ňu človeka nenechá chladným.

JankaL

je to pekné

HA-306

tá pani ma čosi krásne v očiach a nevadí ani ,,perfektnosť,, fotky pekné to je