Nahrajte fotku z vášho zariadenia

+-+

www.tommyfoto.sk

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
PuN

super

momasko

@DUDIS strieborna odrazka...a hej svetlo ide zhora dole na modelku asi pod 45° uhlom...cize zhora osvieti plet a sódrazka vracia svetlo nahor a tym presvetli vsetky tiene a dosiahne sa krasne svetlo ktore podla mna tak trosku same zjemnuje plet...

DUDIS

:) sečteno podtrženo aká odrazka? a keď nasvecuješ dávaš hlavný zdroj tak aby šiel aj na odrazku ( dolu pred ňou )

Joe

keby som ja tak vedel fotiť,tak som rád

momasko

@DUDIS: rataj...svetlo hlavne co bolo nad nou+odrazka (ta robi druhy odlesk) a druhe svetlo bolo otocene prec od nej,nesvietilo na nu.no zabudol som ho vypnut tak sa zablask odrazil od steny a to jej urobilo ten treti odlesk :)

kvoky

mne sa páči

DUDIS

na jedno svetlo má tri zdroje v očiach ale to je jedno.. ok

shocker

@DUDIS aj ja som si to všimol ale ked je to zamer.... inač pekna slečna aj aj fotka

momasko

@DUDIS diky za koment....to splynutie pozadia s postavou je zamer...a svetlo bolo pouzite jedno+odrazka...v ociach ma svetlo navyse to bolo ale otocene prec od nej :)

petersl

mne sa páči...ale možno ten odraz v očiach...

DUDIS

divne na mňa pôsobí postava bez ramien.. nejako jemne nasvietiť aby len naznačovali plecia mihalnice mala silno nagebrené alebo je to tam lokálne preostrené.. a na záver svela je moc sami zdá.. alebo jeho intenzita rovnaká.. len sa mi to zdá také ploché.. ale asi iba mne.. tým nehovorím že je to patlanina.. je to kvalitné foto len také somarinky s môjho pohľadu.. zober si z toho čo chceš.. ale ako som hovoril nie patlanina ale dobrá práca 4,6 :)

Ján-K.

Veľmi pekný portrétik! A aj modelka!