Nahrajte fotku z vášho zariadenia

spiky II

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
DUDIS

jo aj ja sa teším.. chodím zavčasu do práce a po tme naspäť.. času je málo a fotenie je pre mňa už droga.. :) dobré svetlo prajem

universe

DUDIS sorry, nechcel som "byť múdry", ale málokto tu rieši objektívy.. myslel som že ide o foťák ako taký.. :) Vďaka za komentár, pozadie mi je jasné, toto bola jedna z posledných minuloročných fotiek hmyzu.. Tú 50ku som si kúpil v podstate až na jeseň a stihol som s ňou vybehnúť len pár krát.. Takže teraz "z nudy" vyťahujem z archívu.. Už sa neviem dočkať jari.. :)

DUDIS

som nejaký týždeň na flogu a o šípočke viem.. :) objektív s ohniskovej vzdialenosti nevyčítam.. a to je to čo kreslí.. odšumieť farebnú zložku, pridať lokálne kontrast a ok.. kompo celkom fajn.. pri fotení sa treba vyhnúť rušivému pozadiu (ak sa dá..) viem.. much je beťár a nečaká.. dobré foto

universe

Iveta-Zdenko - vďaka za komentár :) ..asi tu nemám toľko priateľov a hodnotia len tí ktorých fotka naozaj zaujme.. Alebo proste nieje tak dobrá aby sa tam dostala.. ;)

Iveta-Zdenko

Nechapem ako sa tato krasna fotka nedostala do Topky!!!

Marcela

+++

marvin

vydarené

universe

Ďakujem všetkým za komenty aj hodnotenia! :) DUDIS - stačí rozkliknúť tú malú červenú šípku pod fotkou a otvorí sa EXIF.. Bol to Nikon D90 + Nikkor 50mm 1,4 D :) .. a myslím že aj s medzikrúžkom, ale už sa nepamätám..

Ingrid

super

ivan8BB

Krásne super.

Jaroslav-Tonhauser

Spiky-Super...+++

AninaBB

+++++

Ursula

perfektné

dodo3448

+

batles

Pekný úlovok

Ludmar

+

DUDIS

čím fotené

slakur

*****

moni36

lubi

milkafoto

nemá chybu...

hasič

Úžasné ...klobúk dolu!!!!!!!!

Iveta-Zdenko

Super makro