Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Larinka

Kvalita fotky oničom! Larinku som našla pred tromi dňami na ulici. Nieaký "dobrý" človek ju vyhodil z auta.Bola len Vianočný darček ktorý omrzel. Prešla 5km po vlastných až ku našej ZŠ kde ju ďalší "dobrý" ľudia dokopali. Bolo mi jej veľmi lúto tak som si ju zobrala domov. Prežila som si kôli nej doma peklom. Bola smutná, nechcela jesť ani piť. Pôvodne sme mysleli že jej nájdeme nový domov pretože sme sa báli že jej náš pes bude robiť zle. Omyl teraz sú nerozlučná dvojica :) <3

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
SiSa

Našli sme jej bývalého majitela. Čistý bblázon. Robí nám problémi a otwc mu ju chce vrátiť. Ak by ste ju niekto chceli, tak kludne sa mi ozvite. Naozaj nechcem aby bola znova bitá!

TRA

bezva príbeh s pekným koncom

SiSa

Spolahnite sa :) fotky občas nieaké prihodím, a ďakujem za pochvalu

helka

SiSa si skvely cloviecik,Larinka Ti bude verna a dobra kamaratka. Obcas nas informuj a daj fotky...je nadherna.

peter444

Takých ľudí by mali zavrieť..., je taká smutná na tej fotke, len sa o ňu pekne postaraj...máš obdiv aj pochvalu...

SiSa

Ďakujem za pár milých slov. Pomaly ale isto si u nás zvyká. Na vodítku chodiť nevie, občas povynáša topánky. :) No keď niekto zdvihne prst tak sa stiahne a bojí sa. Podľa toho usudzujeme že ju tam kde bola doteraz bili. A už ani nekríva, to je super :) A na prechádzke je úžastná.

Marcela

Má smutné oči. Snáď pri Tebe zabudne na to čo musel prežiť

Marta

Nechápem ľudí, ktorí si zadovážia šteniatko a potom, keď ich omrzí, alebo, keď zistia, že sa mu treba venovať, tak ho jednoducho vyhodia. Máš môj obdiv, že si sa jej ujala.

Marta

Larinka má smutný pohľad, ale určite pri Tvojej opatere bude i veselá. Ja by som urobila to isté, čo Ty.

cino

tak Ty si celkom zdravo uletená, dokonca moja krvná skupina, ďakujem Ti za všetkých nemých priateľov človeka, myslím to naozaj úprimne, máš dobré srdiečko, nech Ti to dllllllho vydrží. Cino