Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Tieňohra

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Zuzkakostik

@nefotim.....úplne beriem, aj to je názor :)

nefotim

tiež také dva kusy (ne) plodnej diskusie teda na niečo može byt tato stranka predsa dobrá že sa to sem da napisať, súhlasim so @sima.. nie každý deň prší zlato; s invenciou má každý možnosť prísť a superprofík si tiež najde miesto tam kde mu vyhovuje.. napr bude sledovať Turnerovu cenu..a čo znamená svetové renomé.. kde nie je veľa slabých nemôže vyrásť velikán platí nielen v hokeji!

Vicky7

Krásne, jemné.

kajulak

.......moc hezké

sima

a k vašej debate, myslím si, že je stále z čoho vyberať, niektorí tu majú nádherné fotky. Hodnotenie samozrejme nieje objektívne, aj napriek tomu tu chodím rada, fotky ma tešia a patria do môjho života. Pekný večer prajem všetkým .-)

sima

krásne, jemné foto .-)

Susanna25

Pekné svetlo

Zuzkakostik

Stanko, nechcem samozrejme nikoho urazit, skor som myslela na to, ze ked som si pozrela fotky, ktore boli pridane dnes na server, fakt som nemala na co kliknut a potesit oko a niecomu sa mozno priucit, kvalita fotografii tu velmi klesla, konstruktivna kritika tu uz vobec neexistuje, kto mohol poradit, ten zmizol a uci sa niekde inde a to nehovorim o inspiracii. Ja tiez netvrdim, ze fotografia je o kvetinkach a zvieratkach, ale tu naozaj nenachadzam to co hladam a to co tu bolo este ani nie rok dozadu. Je to skoda, ak to Pravda zakladala za ucelom usetrit na kupovani prav od drahych fotoserverov a chcela si vytvorit vlastnu fotodatabazu, no neviem z coho budu vyberat, ked to takto pojde dalej.

Stanislav-Orolin

Zuzka, súhlasím, tento server nie je seriózny. Tiež netvrdím, že biker, nobody a ešte neviem koho si tam u boga spomínala, že nie sú dobrí fotografi. Na druhej strane, fotografia nie je len o kvetinkách, kačičkách či vážkach. Aj na tomto flogu sa snažili dávať svoje snímky renomovaní fotografi, ale "nemali úspech". Tak sa sa radšej stiahli. A mali pravdu. Sú to naozaj umelci. Im neide o nejaké hviezdička a neplodnú diskusiu.

Zuzkakostik

diky tajg, ako ide zivot?

Tiger

Krasne!

helka

paci sa mi

stela2003

pekné.

Zuzkakostik

ďakujem za komentare :)

Adagio

Kvalitné!

Jarmila

+

konvalinka

a poetické :-)

nezabudka-1

jemnučké