Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Neznáme Slovensko

Nachádza sa na dohľad od Spišského hradu. Unikátnosť tohto jedinečného zoskupenia románskych stavieb z polovice 13.storočia, oceňujú skôr naši južní susedia ako slováci. V kostole sa nachádzajú maľby svätých a nad klenbou aj fragmenty malieb Ladislavovskej legendy. Kostol Všetkých svätých a rotunda svätých Kozmu a Damiana. Bijacovce.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
YeTee

Hnoj FloguPravda :) tak to sa musim premenovat :) @nefotim Najprv si zaujal svojimi staznostami, ze nemozes bodovat. Potom ta neaka faninka prosila, aby si fotky nemazal. Prave, ze tvoje fotky ma celkom zaujali a tak som si ich z nudy zacal pozerat. EXIF, datum, cas, miesto, typ fotaku. Minimalne 5 typov fotakov od troch vyrobcov. Tak som zacal byt zvedavy. Uz som proste taky, ked sa nudim "seda kura mozgova" nepusti. Skoda, ze si zmazal fotky, mohla to byt zaujimava diskusia. Prepac, ze som ti skazil zabavu.

nefotim

taký ako ty tu špinia špinili a budú špiniť všetko...opovážil si sa pošpiniť aj fotku venovanú umrtiu môjho otca, ale to by si nemohol byť ty aby si sa nepredviedol aký si znalý v špehovaní iných komentárov ktoré sa ťa nikdy netýkali, proste taký hnoj Flogu Pravda

YeTee

To pepo55: A3 alebo A4? Leskla alebo matna? Pri vsetkej ucte "Parada.." je trochu prehnané hoci ...

pepo55

Paráda..

Ludmar

zaujala

kajka

veľmi pekná architektúra...