Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Čo sme na flogu vylepšili?


Nové hodnotenie na flogu

Na základe vašeho uživateľského správania sme usúdili, že najčastejšie hodnotíte iba pekné fotky s 5 hviezdičkami. Preto sme hodnotenie fotiek zjednodušili. Teraz stačí, keď fotku, ktorá sa ti páči oceniš hviezdičkou a naopak, ak ťa fotka nezaujala nepriradíš jej hviezdičku. Najúspešnejšie fotky sú teda tie ktoré majú najväčší počet hviezdičiek. Doterajšie hodnotenia fotiek si samozrejme nestratil, bolo všetkým flogerom na všetkých fotkách prepočítané na terajšie hodnotenie.

Kedy je najbližšia zlatá hodinka?

Iste vieš, že najkrajšie fotky často vzniknú za tých najlepších podmienok, napríklad počas zlatej hodinky. Zlatá hodinka nastáva hodinu po východe a hodinu pred západom slnka. Ak nám povolíš prístup k údajom o tvojej polohe, tak ti budeme vedieť zobraziť najbližšiu zlatú hodinku v tejto lokalite. Aj týmto spôsobom sa Flog snaží pomáhať pri tvorbe tých najkrajších fotografií.

Odteraz budeš mať lepší prehľad

Lajkoval ti niekto fotku, začal ťa sledovať alebo pridal komentár? Toto všetko sa dozvieš v nových upozorneniach. Budeš môcť oveľa jednoduchšie a rýchlejšie spravovať svoj Flog.

Nahrávaj fotky rýchlejšie

Už nemusíš nahrávať fotky po jednej a vypisovať zdĺhavé formuláre. Na Flog teraz možeš nahrávať viacero fotografií naraz. Zjednodušili sme aj pridávanie informácii k fotografiám. Tak budeš mať viacej času venovať sa fotografovaniu samotnému.

Flog je už mobilný

Si niekde na kopci, fotíš krásne krajinky a behom pár minút si vieš fotky dostať do mobilu. Je to také jednoduché, a odteraz je jednoduché aj nahrať fotky na Flog. Flog je už prispôsobený pre mobil, takže ho môžeš používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Vyhľadávanie fotiek na Flogu je inteligetnejšie

Chceš nájsť fotky vytvorené Canonom alebo Nikonom? Áno, aj to nový Flog dokáže. A nielen to, odteraz je možné vyhľadávať nálepky, flogerov alebo údaje z exifu. Všetko je jednoduché a intuitívne.

Vyhľadať fotky s ISOM 100