Nahrajte fotku z vášho zariadenia

UNESCO

Rilský monastir, skvost v pohorí Rila, je najvýznamnejší pravoslávny kláštor v Bulharsku. Bol založený v X. storočí a na zoznam UNESCO bol zaradený v 1983 roku.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
golopeter

🌟🌟🌟🌟🌟🌟 už len Tvoje fotografie sa budú označovať nie piatimi ale šiestimi Hviezdami, sarkazmus a spochybňovanie je Tvoj nástroj , mám Silné podozrenie, doba špicľov udavačov a kadejakých agentov bola a aj možno bude lebo všetko tomu nasvedčuje písaním a drzosťou akou sa tu prezentuješ. Doba je však iná, sám sa radíš k Trollom . Nadobudol som ten pocit . Čo je Teba po tom, že niekto fotí bleskom alebo jeden z nás je na opačnom konci sveta, staraj sa o svoje výtvory , výčitky kedy kde s čím alebo mal by si použiť A ako to len ty vieš, nechceš aby som Ti napísal, ako sa volala moja matka za slobodna ? Metódy Eštebákov a možno aj Siskárov? Toto je portál Flog a pre amatérskych fotografov, nie nejaká vyšetrovacia agentúra a ja sa hlásim k amatérskym fotografom! Ak pracuješ na Trollovaní a aj Ťa to baví viac ako fotografovať tak si si pomýlil portál a ja si vyprosím od Teba tieto neopodstatnené invektívy, špiclovanie a čo by som mal alebo nemal , ospravedlnil som sa tu . Ty si to neakceptoval a pokračoval linkami, čo Ti mám vysvetľovať ? Nie som Tebe ochotný niečo vysvetľovať! Všetko smeruje k podozreniu o ktorých sa nebudem ďalej zmieňovať, buď tak láskavý nenavštevuj moje fotografie a prosím nič mi pod ne do komentárov nepíš, Prosím Ťa o to s plnou vážnosťou.

golopeter

Asi máš máš vlčiu hmlu, pozri si profilovú foto, všetko sa dá stihnúť vo dvojici, vyšetruješ trolluješ a ešte čo vieš ? O čo Ti tu ide? fotogfravanie nieje Tvoj koníček, ale Trollovanie je Tvoj Trójsky kôň? sa len strápňuješ úbožiak.

golopeter

http://flog.pravda.sk/peter-golembiovsky.flog?foto=654705

golopeter

Tento a posledný krát, sťahuj si ale vlastné východné gate, ty pablb aj Tebe chýba Metadon? Keď len exif chýba dodaj si odvahy a zistí si ho! Ja fotky upravujem ale Nesťahujem, mírtem?

golopeter

Hĺlboko sa Tebe ospravedlňujem a samozrejme aj ostatným, poplietol som text s iným obrázkom je to v Melbourne

J.BOND

fajn f.

Tiger

sexy klastor

YeTee

chocanko :) co si chcel vytknúť tejto fotečke :)

madav

Architektonický skvost, páči sa mi.