Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Neznáme Slovensko

Lom, ktorý začal svoju existenciu v roku 1856, kedy tu bola založená jedna z prvých moderných cementárni v Uhorsku. V súčasnosti je to príjemné miesto na prechádzku, lákajúce svojou smaragdovou vodou. No kúpanie len na vlastnú zodpovednosť.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
YeTee

Rotík, to ti trvalo, až som sa bál, že to medzi toľkými "top omalovankovymi skvostmi " prehliadneš 😘 No, rečičky zvládaš, vybavenie máš špičkové, ale stále p.ú.ch.ov. 😂🤣😂

Iveta-Zdenko

@root-64 Chrobak truhlik sa sem chodi odbavovat...ale zaujímave je ze sem chodi len cielene na vendetu, k ostatním haluziam, este aj ovela slabsim sa nevyjadri. Zjavne to je len jeho uražené ego :)

root-64

Fotoodpad - prepálené, posterizácia, kopec špiny na chipe, bezkompozičné a bez akejkoľvek skladby obrazu, postproces na úrovni "niečo pohýbem, uvidím čo to spraví" :-D **** Nie je začo. :-D