Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Y

YeTee

250 komentárov
3 followeri
70 fotiek
informácie

Informácie o flogerovi

Niečo o mne

Nepozerám sa na svet čierno-bielo.
Dobrá nálada a pozitívny prístup síce neriešia problémy, ale dokážu naštvať mnoho hlupákov, preto sa oplatí udržať si ich co najdlhsie :)

Neposudzujem fotografa podľa toho aké má "DELO" ale ako má to "DELO" nastavené. Preto, ešte pred rozklikom sa mrknem na EXIF, ten prezradí všetko. Fotenie ma baví, no nie je mojím koníčkom. Som lenivý fotograf a poznám svoj fotoaparát, tak na 99% fotím v režime A. Ked mi na neakom zábere veľmi záleží, tak použijem stupnovanú expozíciu a až ako poslednú možnosť, prejdem na manuál. Proste sa snažím, aby výsledok bol skôr mojím dielom ako dielom software foťáku.

Na Flogu od roku 2013
Niečo o mne

Nepozerám sa na svet čierno-bielo. Dobrá nálada a pozitívny prístup síce neriešia problémy, ale dokážu naštvať mnoho hlupákov, preto sa oplatí udržať si ich co najdlhsie :) Neposudzujem fotografa podľa toho aké má "DELO" ale ako má to "DELO" nastavené. Preto, ešte pred rozklikom sa mrknem na EXIF, ten prezradí všetko. Fotenie ma baví, no nie je mojím koníčkom. Som lenivý fotograf a poznám svoj fotoaparát, tak na 99% fotím v režime A. Ked mi na neakom zábere veľmi záleží, tak použijem stupnovanú expozíciu a až ako poslednú možnosť, prejdem na manuál. Proste sa snažím, aby výsledok bol skôr mojím dielom ako dielom software foťáku.

Na Flogu od roku 2013