Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Other galaxy????

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Alexiss

Vetrík ešte som ti chcela napísať že komentáre píšem sama ani s domácimi mi nikto nepomáha:-) a ešte som ti chcela napísať to, že tým že človek vyjadrí kritiku, má to osloveného posunúť o krok ďalej. Z toho dôvodu Ti za kritiku ďakujem.

erika

dakujem za komentare a rady

Vetrik

prepáč nie klinček, ale badyán. No a keby som si skor bola všimla že máš 13 rokov, tak by som Ti ešte napísala...že si cením, že v tvojom veku si taká úprimná, ale ver mi, že nie vždy sa to v živote odpláca v dobrom. Narobíš si veĺa nepriateľov, pre to, že ešte nemáš také skúsenosti, aby si kritizovať mohla. Kritizovať by mal ten, kto na to proste má...Ja by som Ti už mohla byť babičkou. Ber na to ohľad, a trošku sa usmej...pretože mám pocit, že nepoznáš ani vtip, ani súvislosti... a to je veĺmi smutné u takej mladej osoby.

Vetrik

ano, nefotila som pôvodnú moju fotografiu, prirodzene že som sa vtedy nemohla sama fotiť, ale je to trošku diskutabilné, pretože túto starú fotografiu som znova pre jej zlú kvalitu musela prefotiť, prescanovať, takže treba povedať že som trochu aj na nej pracovala. Naviac som tu už niekoĺko krát spomínala, že tento flog nie je pre súťaž, ani získavanie nejakých cien, je to v prvom rade pre zábavu. Mňa teší, že vačšina ľudí túto recesiu pochopila, že sme sa zabavili, čoho dôkazom aj bole, že bola fotkou týždňa. Ale aj tak ďakujem za názor. Ja som Tvoje fotky už hodnotila pár krát hodnotila a nikdy som nevyjadrila kritický názor.. aj keď by sa dalo, pretože ja napríklad nevidím nič krásne na fialom klinčeku.... Každý má svoj štýl, svoju zábavu. Ak Ťa náhodou moje fotky nebavia, ako si to už dokázal viac krát,, tak sa jednoducho na mňa vykašli. Čo už narobím.

jozofoto

Zaujímavo riešené...

Alexiss

to je tuff

bublinka

super :))

natalie

akyy suter=)

katka-husarka

:))