Nahrajte fotku z vášho zariadenia

The Spider Lullaby V

https://www.facebook.com/pages/BecherArt/112708338739859

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
marvin

Spider Lullaby....Spider Lullaby....King Diamond ? :) Foto dobré

DuPe

nenapraviteľlný :))

sebosska

@DUDIS Dusan, ved tolko nepoucuj :DDD no a co, ked je pavucik mimo DOF, taketo fotky treba citit a nie stale len chyby hladat. pri tejto mi neostry pavucik vobec nevadi. :) prijemna foto. mozno by som skusila aj do dakeho naladoveho farebneho tonu ladit, co by u mna viac umocnilo fotku. ale to je uz na autorovi. :) dofky mam rada, a bokeh je paradny :)

yanapassero

uplne genialne

Chaine

aj mne sa páči :)

RasG

páči sa mi

nefotim

ach..mam chuť zaspievať la la la...*****

hortinka

je to super, rada som sa zastavila

milkafoto

Absulútna parádička. Rob ako cítiš. Nedaj sa zväzovať pravidlami...

DUDIS

podobne aj tebe.. a rád sa ešte niekedy zastavím..

BecherArt

Ja beriem tvoj názor samozrejme:) Ja som tiež iba amatér:) Pekny den:)

DUDIS

to je tiež pohľad.. pravidlá sa tvorili roky a vychádzali pôvodne z umenia maliarov a ich schopnosti dať na plochu priestor, život, emócie... diela boli (a sú) prispôsobené vnímaniu ľudí (ako napríklad prezeranie obrazu zľava doprava a zhora nadol.. približne v zlatých rezoch..) a vyvolávajú u diváka pocity ako: neistota, pokoj, napätie, a podobne... čo je zmyslom aj fotografie ako takej.. (teda aspoň si to myslím) foto vyvoláva neistotu, napätie, obavu a otázky.. v podstate je to dobre lebo ma foto zaujalo.. kompozičné veci som menoval pre ich porušenie a hlavne preto, že ich bolo porušených viacej.. vytkol by som hlavne tie rušivé fľaky bookehu ktoré sa mi to celé kazia.. ale ber ma z rezervou.. ja som iba amatér..

BecherArt

Zhrniem to takto...nezaujimaju ma žiadne pravidla:)

DUDIS

no.. foto o bokehu?? mám dojem, že hlavná je pavučina ktorá takto zanikla.. pár pravidiel kompozíce: hlavný objekt je spravidla jasnejší (priťahuje pozornosť), ostrý (pavúk mimo DOF ale predpokladám že išlo o pavučinu), formát - štvorec skôr na portrét a architektúru (ak štvorec tak hlavný objekt mal byť tam a je tam akurát prepálený bookeh), tvary a opakovanie - v tomto prípade bookeh a pavučina.. nemali by sa spolu biť (prekrývať).. diagonály pavučiny vedú ku pavúkovi čo zrejme nie je hlavný objekt.. teda s pohľadu laika.. teda môjho.. ale pravidlá sa aj porušujú.. ale cielene a tu sa mi to nezdá.. je toho veľa.. svetlo je fajn budem rád ak budeš reagovať a skúsiš mi trochu pomôcť..

pegzley

super bokeh

Echinocactus

Pekné !

ivker

+

LuckaF

uplne nádhera..