Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Akt

Niekomu sa zapáčilo,že na flogu sa objavil po čase nejaký akt(vďaka Diane),tak som trochu poprezeral archív.možno tým niekoho nakopnem aby sa pridal.budem rád,malá zmena nezaškodí.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
bembo

dakujem Echinocactus

Echinocactus

Máš pekné fotky.

bembo

dakujem @mariano,rád by som v tom pokračoval.dúfam,že na dôchodku budem mať na to viac času

mariano

pekné aktovky, ale aj celkovo fotky, pekné práce, vidno fotografickú prax...

Echinocactus

Wow - super !

carnansky

Dík, za zastavenie a koment. Potešilo.

fofa

Dobré modulačné svetlo!!!

bembo

@duzo.výstava sa veľmi vydarila,dokonca prišla aj regionálna TV Krea,ktorá odvysielala z mojej výstavy krátku reportáž.vGalante majú taketo výstavy dlhodobú tradíciu.

AHA_photo

Prepáčte mi to.

AHA_photo

Modelky určite budú. Len dobre vyberaj. Len sa priznám... pointa mi trochu uniká... Pre@nefotim: zaslúži aj PRAVDA flog;.... ;-)

nefotim

zaslúžiš ocenenie zA tvorbu určite...ale PRAVDA flog veru nie...napriek skvelým pravidlám na hviezdičkovanie, všade vo svete je fine art nude zakryté filtrom, samozrejme na výstave bez..:)

duzo

Tak to muselo mať úspech.

bembo

@hasič,tak to si píš.toto bola asi moja najlepšia modelka čo som mal.aj výstava kde som mal veľa jej fotiek vystavených dopadla veľmi dobre.bolo to pred 6-timi rokmi.škoda že vlani som nestihol zrealizovať autorskú výstavu na svoju 60-tku.nevadí,pokiaľ bude zdravie slúžiť spravím neskôr.len aby boli modelky.a keď že som optimista určite budú.

hasič

Pekné línie má dievka...nemusí sa hanbiť

nefotim

čas uteká...fotky zostanú...

bembo

@petokato,pred 12-timi rokmi som s modelkami,keď som toto fotil nemal problém.dnes už je trochu iná doba.už je aj mne problém zohnať modelku,ale to sa dá ako Ty hovoríš len s citom.na toto dievča som natrafil náhodou,a to bola hneď vzájomná sympatia.najprv som ukázal dievčinke svoje práce z výstav,niektoré s časopisov,kde som mal uverejnené svoje fotografie.tým som si získal dôveru,že mi ide len a len o fotografovanie nič iné.fotili sme s malými pauzami u kamoša v atelieri v pohode,nikde sme sa nehnali,vždy poniekoľkých záberoch sme si prezreli v notebooku zábery pokritizovali,a asi z 200 záberov sme vybrali len to čo sa nám obom páčilo.tak že nakoniec sme vybrali asi 15 najlepších záberov.dievča malo prakticky book podľa želania,a ja pár pekných fotiek na autorskú výstavu.

petokato

pokiaľ je to urobené s citom, je to fajn. nakopnutie je tiež fajn, len sa ťažšie zháňajú modelky ochotné robiť tento druh fotografie