Nahrajte fotku z vášho zariadenia

ked jesen klope na dvere

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
m-photography

a mne sa páči....

trezor

som rád dudroš -ko, že som hneď odhalil že si myslel prvý nick. čo sa týka ostatného - Ti môžem napísať len DETTO. snáď len že si nemyslím že som naj, aj ked možno Ty o sebe áno - podľa vyjadrovania.

dudros

23. júla 2009 bol založené moje 1. konto - ale to už nepoužívam , z tej prezývky som vyrástol :-) Milí Trezor , môžeš biť najlepší - vždy sa nájde niekto kto bude lepší ! A tak nejak je to aj s touto toto , môže sa páčiť 100 ľudom , ale vždy sa nejde nieto komu sa nepáči !

trezor

to @dudros, no vidíš...síce píšeš od veci(na tesno, svetlo atď ) ale aspoň máš názor. najviac som sa zasmial na tom že si tu tak dlho - pozerajúc ze máš na flogu - registrácia 10. mája 2013, mi z toho vychádza že si myslel dáke iné pseudonym(á) ->, takže toto je už ďaľší Tvoj nick, jasné ... ok budem pamätať na to, že máš rád nepokrivenú stupnicu, teda aj u seba.

Chaine

príjemné foto, nevidí sa mi nahusto :)

petokato

no neviem. mne sa to nevidí natesno, má to myšlienku, svetla dokonca až trošku priveľa. ak teda ten predomnou zakaždým vykazuje takúto "konštruktívnu" kritiku, to meno "dudros" mu sadne ako s prepáčením riť na šerbeľ..

dudros

drahý trezor , som na tomto flogu dlhšie ako 3/4 flogerou čo dnes pridali foto , viem ako to tu chodí , skúsil som už radiť , konštruktívne kritizovať , ale vždy sa mi za to dostalo iba hubovej polievky . takže využívam možnosť ktorú tu admin ponechal a hodnotím anonymne , či sa ti to páči alebo nie . ku foto sa teda skúsim vyjadriť , je prehustené , všetko je natesno , chyba mi svetlo a to, jaj prepáč , fotil si v tatrách , tak to musí biť automatične magafoto , aspoň tu na flogu !!!

oto56

*

leVarie

tatry kedykoľvek

ppp

krááásna

Peka

Velmi Sa mi paci. Ked Na nu pozeram akoby jesen bolo 'Citit' Vo vzduchu.

Copaty

pekné

Ján-K.

Pekná!