Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Roklina Piecky I.

Slovenský Raj

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Delilah

pekné foto

Loxodonta

Pekné

hortinka

Krásny kus prírody

don

Treba tam ist mimo sezonu...

harmonika138

@Jano0626 -to už je riadna história. No na Dedinkách sa toho priveľa za tie roky nezmenilo pre zákaz výstavby.

hasič

Trošku náročné, ale zato krásne miesto...

Jano0626

@harmonika138, Jaro, ja som tam bol prvy a posledny krat, ked sme sa vybrali na cunder na Palcmansku Masu Bolo to v roku 1966. V to leto tam nahodou boli aj Slovanisti na sustredeni. Bol s nimi vtedy este brankar Viliam Schrojf, v obrane Jan Popluhar a v utoku hral Partzancan Karol Jokl. Pocas dvojtyzdnoveho stanovania sme si odskocili aj do Slovenskeho Raja. Tiez bolo zaujimave vidiet tri zive medvede, ktore boli na okraji lesa vo velkej zamrezovanej klietke s pristupom pre verejnost. Bolo to velmi pekne miesto s nadhernym vyhladom na celu priehradu.

harmonika138

@batles -bolo to ešte dávnejšie,lebo som si spomenul,že som to fotil ešte na film.Tiež som mal pred 50-kou. Zúčastnil som sa viacerých memoriálov Milana Černického na Dedinkách a postupne som prešiel všetky z Podleska,no Prielom Hornádu len po Kláštorisko. Nebolo už viac času. Je tam všade krásne a mám len dobré spomienky. Rád by som si tam ešte pochodil. Dúfam, že sa ešte podarí.....

batles

@harmonika138 , ja som bol v Slivenskom Raji prvý krát a to mám tesne pred 50 siatkou. Vždy ma odrádzal strach z výšok, teraz je to už lepšie. Na tejto fotke je rebrík, ktorý som žiaľ vzdal, bol dosť kolmý a vysoký. Musel som sa otočiť a aj moje baby. Roklinu Suchá Belá a Prielom Hornádu som už zvládol, bola to pre mňa výzva. Príroda je tam neskutočne pekná, len fotenie je veľmi obtiažne, urobiť fotku bez turistu je takmer nemožné, to musíš vyštartovať medzi 7:00-8:00. Takže veľa fotiek som neurobil, ale dačo ešte mám.

harmonika138

Je to už viac ako desať rokov čo som tam bol s turistickým oddielom z Dediniek a Rožňavy. Prišli sme s dvomi autobusmi a nevedeli sme sa dočkať kedy príde na nás rad vystúpiť po rebríku.

Jano0626

Uz je to par rockov, co som tu bol... Prekrasne miesto Slovensky Raj je!!!