Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Popoludnie nad Svratkou

Samozrejme, že dnešné ... S prianím pohodového a pekného prežitia posledných dní tohoto roku pre všetkých Vás. Mimochodom, ten malý biely bod vzadu na rieke je kajak. Prefičal popod most, z ktorého som to fotil ako raketa. Než som vytiahol foťák z ruksaku, vymenil sklo a dobehol do stredu mosta, už bol tak ďaleko... No a širokáč tú vzdialenosť ešte opticky predlľžil ...:-) Nuž, namiesto korčuľovania sa chlapec člnkoval ...:-) Len dúfam, že nespadol do vody, lebo bola naozaj ľadová...:-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
helka

5

DUDIS

super

julka

nádehrné foto a všetko dobré Janko :-)

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za krásne gratulky a priania do Nového roku. Aj ja Vám všetkým prajem všetko len to najlepšie, k tomu pevné zdravie, šťastie, spokojnosť, úspechy, splnené priania a samozrejme dobré svetlo a veľa pekných fotiek. Bol som mimo a vrátil som sa až dnes.

vlaha

krásny pohľad,Všetko dobré v Novom roku kámo

jog

Gratulujem k TOP, a prajem všetko naj v novom roku @282726

PEMAU

gratulácia...mal som takého tušáka že pôjde do top!

Vetrik

nádherné farbičky, pekné foto. Gratulujem Janíčko, všetko dobré!

Maaaaam

gratulujem,,,

Dorotka

gratulujem k TOP........... má to parádnu hĺbku a farby

daniela-quadrantid

gratulujem

Jarmila

Janko srdečne gratulujem

nobody

jankooooo, blahozelaaam.!!!

konvalinka

srdečne blahoželám k topke :-)

Chaine

velmi pekne si to zachytil Janko :)

Susanna25

veľmi zaujímavý záber, pekné farby, ako namaľované:)

Ján-K.

Ďakujem, Malinka! Mám radosť, že sa páči!

malinka

pekné, peknučké ;)!

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým! Som naozaj veľmi rád! Nezábudka: Nuž človek sa niekedy nad kúzlami zimného slnka nestačí diviť! A ešte naviac keď je to v kombinácii s vodou ...:-) Tie odlesky sú naozaj pekné a zaujímavé! Bibuška: Ďakujem za kuk a som veľmi rád, že sa Ti fotka páči! Konvalinka: Nuž v tom predvianočnom zhone mi akosi nezostal čas na fotenie. Tak som si ho konečne "utrhol" a išiel trochu vyluftovať foťák! Tak som rád, že to nebolo nadarmo a fotky sa páčia! Ďakujem moc za kuk a pekný koment! PEMAU: Ďakujem! Ja Ti ho z celého srdca prajem, resp. celú radu: 12-24, 24-70, 70-200 a verím, že ich raz budeš mať! Sú to naozaj vynikajúce sklá! Len škoda tých malých náhľadov, lebo to len odborník pozná (resp. tuší) ako by to vyzeralo v plnom rozlíšení. No a s tou vodou máš pravdu. Je to tesne pod Brnenskou priehradou a je tam vybudovaná sieť protipovodňových hrádzí, takže ten tok vody je naozaj spomalený! Ďakujem za kuk a pekný koment!

PEMAU

prekrásne vykreslená...ten objektív ti ticho závidím,keď budem veľký,tak si taký kúpim:-)))...tá voda má zvláštnu farbu,vidno že to nie je dravá voda!

konvalinka

noooo, superkové, elegantné, nádherné, príjemné :-)

Bibuska

velmi krasne...

nezabudka-1

krásne Janíčku,má to hlbku

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za kuky a pekné komenty! Veľmi sa z nich teším! Pre ppp: Druhý breh Svratky, na ktorý vedie ten most je častým cieľom prechádzok. Sú tam ešte stále miesta s takmer nedotknutou prírodou! Človek by ani neveril, že to je v meste. A práve vačšina prechádzajúcich sa na tom moste zastaví, aby sa pokochali pohľadom na rieku. Jednoducho sa to ani ináč nedá, lebo je to tam fakt pekné! Takže si trafil klinec po hlave! Sjuzinka: Ďakujem za kuk a pekný koment! Veľmi si ho vážim! Maaaaaam a Juraj: Ďakujem Vám! Juraj: Ako ppp!

Juraj

pekná atmosféra

Sjuzi

nádherné

Maaaaam

pekneee

ppp

je nádherná .... na tom moste by som asi dlho stál ... má atmosféru, ktorú si úchvatne zachytil ... .... s úctou PPP

Ján-K.

Ďakujem Danielka! Nuž fotenie vody má obyčajne vždy čosi do seba! ...:-)

daniela-quadrantid

pekne aj s mrackami, pred par dnami som podobnu na rozvodnenom Hrone

Ján-K.

Máš Stanko pravdu! Aj ja by som ho bral všetkými desiatimi! Len sa akosi nedalo! Nuž človek nemože mať všetko, že? Možno nabudúce, alebo v lete určite, lebo asi 200m nad tým mostom majú lodenicu! Takže sa tam často vyskytujú ...:-) Ďakujem za kuk a pekný koment!

Ján-K.

Ďakujem za kuk a pekný koment klein! Som veľmi rád, že sa Ti fotka páči! Po tom moste chodím skoro každý deň (keď samozrejme nie som na cestách) a teraz je pod ním velikánsky kŕdeľ divých kačíc! Ľudia ich tam chodia kŕmiť, tak sa tam stiahli z celého toku rieky. Bol som ich dnes tiež fotiť, tak nejaké ešte chystám.

Stanislav-Orolin

Ta škoda toho kajaku. Tak by sa hodil do popredia...

Ján-K.

Ivanko, ďakujem! Aj za kompliment! Nuž je to pre mňa taká trochu netradičná v porovnaní s tými nočnými a kvetinkovými, že? ...:-))) Ale občas musím sám seba presvedčiť, že som ich ešte nezabudol ...:-)))

klein

Pekny pohlad..

Ján-K.

Pre MartinaV: Ono to stromoradie je tam hlavne v lete a na jeseň veľmi pekné! Človek by ani neveril, že je to v meste! Vedľa toho ľavého stromoradia je štvorprúdovka k Brnenskej priehrade ...:-)

ivan

A ja som myslel,že to Sjuzi pridala. Pekné...

Ján-K.

Ďakujem Vám! Som veľmi rád, že sa Vám fotka páči! Nuž Jarmilka, do vody som nevliezol, len skoro padol, lebo som tam fotil aj divé kačky z brehu a ten je strmý a je na ňom náľadie. Našťastie tam bola vetva stromu, ktorej som sa chytil a nič sa nestalo ani mne a ani foťáku ...:-)

MartinV

parada. Ako pekne vyniklo stromoradie po oboch stranach =)

Jarmila

Janko nádherný záber ,už som myslela ,že si vliezol do vody,potom som si prečítala ,že z mosta